Вибір FAVOR.com.ua — це каталог торгових марок товарів і послуг, де постійно триває голосування з метою визначення найкращого вибору серед асортименту подібних ринкових пропозицій.

Зовнішнє посилання FAVOR.com.ua — це Інтернет-портал, на якому ви з легкістю відшукаєте перелік всеможливих пропозицій тої чи іншої категорії ринку народного споживання, і перейти за наведеним посиланням до сайту торгової марки для отримання вичерпної інформації.

Медаль «Фаворит Успіху» FAVOR.com.ua — це сайт щорічного рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху».

Кожна сторінка онлайн-каталогу, розділеного за категоріями споживацького ринку (в розділах Товари, Послуги, Життя міста, Шоу-бізнес і ЗМІ), представляє перелік номінантів на звання «Фаворита Року» — рекомендації №1 у своїй ринковій ніші. На сторінках каталогу можна ознайомитися з докладними рейтингами громадських уподобань: побачити ступінь довіри і рекомендацій по відношенню до кожного учасника, а також самостійно взяти участь у голосуванні, вказуючи своїх персональних фаворитів.

FAVOR.com.ua робить світ товарів та послуг більш зрозумілим для споживачів, надає можливість оперативно отримувати всю необхідну інформацію та свідомо обирати для себе найкраще.

Наші принципи

Доброзичливість — ми із увагою ставимося до потреб і часу кожного відвідувача порталу FAVOR.com.ua.

Відкритість — ми надаємо споживачам повну інформацію про компанії, якою володіємо. Маючи інформацію, ми обов’язково надамо вам доступ до неї.

Достовірність — перш ніж запропонувати вам інформацію, наші спеціалісти ретельно перевіряють її на достеменність.

Організатори проектів
Олексій Кузнєцов Олексій КузнєцовЯ на Фейсбуці

Технічний керівник конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні,
Програміст, розробник FAVOR.com.ua.

Тел.: +1 650 880 58 50 (EST, -7 годин відносно України), зв’язок по Viber, Telegram, Skype або Facebook Messenger)
E-mail:
Skype: utilmind
Менеджери зі зв’язків з громадськістю та модератори:
Людмила Пархоменко Людмила ПархоменкоЯ на Фейсбуці

E-mail:
Лідія Колотова Лідія КолотоваЯ на Фейсбуке

E-mail:
Надія Киричук Надія КиричукЯ на Фейсбуці

E-mail:
Контакти

КарантинУ період карантину ми працюємо в звичайному режимі, але поза офісом. З будь яких питань краще писати, а не телефонувати. Наші офісні номери телефонів не працюють. Але на ВСІ електронні листи відповідаємо оперативно, навіть у вихідні.

Електропошта:
Адреса:
ТОВ «Фаворити Успіху»
пр-т Академіка Глушкова 40, корпус 5, офіс №605
м. Київ, 03187, Україна
(У будівлі Інституту програмних систем НАН України, Кібцентр
Менше 5 хвилин ходьби від ст. м. «Теремки».)
GPS-координати: 50.3636 N,  30.4465 E

Швидкий зв’язок

Якщо ви маєете будь які питання або пропозиції стосовно конкурсу «Фаворити Успіху», обов’язково зв’яжіться з нами.


Facebook  VKontakte  Twitter  Telegram  YouTube
Ідеї

Ми маємо безліч ідей і грандіозних планів щодо розвитку цього проекту і ми працюємо у зазначених напрямках. Якщо у вас, або у вашої організації також є інтереси або ідеї щодо розвитку проекту, або думки про будь яку іншу можливу співпрацю з проектом «Фаворити Успіху», будь ласка, зв’яжіться з нами!



Права та застереження

FAVOR.com.ua — інформаційний проект конкурсу народних уподобань «Фаворити Успіху» в Україні (ТОВ «Фаворити Успіху») та є приватною власністю. Ні власники ні працівники компанії «Фаворити Успіху» не мають відношення до жодної іншої компанії, торгової марки, закладу або до особи, які беруть участь в рейтингових дослідженнях конкурсу, представлених в анкетах респондентів і в онлайн-каталозі FAVOR.com.ua. Також ні конкурс ні працівники конкурсу не мають відношення до будь-яких політичних і урядових організацій і не підтримуються ними.

ЗаяваІнформація надана окремими користувачами цього веб-сайту може розходитися з офіційною позицією компанії «Фаворити Успіху» або навіть не відповідати дійсності. Точки зору виражені відвідувачами цього сайту на його сторінках (в коментарях, записах блогів або в опублікованих ними статтях) є їхніми приватними думками і можуть розходитися з думками людей, які займаються технічним забезпеченням і підтримкою цього сайту.

Власники та працівники компанії «Фаворити Успіху» не мають ніякого відношення до жодної іншої компанії, торгової марки або особи, що бере участь у незалежних рейтингових дослідженнях конкурсу та є представленою в онлайн-голосуванні на FAVOR.com.ua. Також конкурс не має відношення до політичних і урядових організацій і не підтримується ними. Інформація що надається користувачами (відвідувачами) цього веб-сайту може розходитися з офіційною інформацією і не відповідати дійсності. Точки зору виражені відвідувачами сайту на його сторінках (у коментарях, записах блогів або статтях) можуть відрізнятись від думки власників сайту.

Нагородна символіка конкурсу «Фаворити Успіху» є зареєстрованим міжнародним торговим знаком для товарів та послуг та є власністю ТОВ «Фаворити Успіху». Решта торгових марок та компаній, що представлені на сайті, їх назви, слогани, логотипи та інша зареєстрована символіка є власністю їх шановних володільців.

Усі права на інформацію, що знаходиться на сайті, охороняються відповідно до українського та міжнародного законодавства.

  • Будь яке використання інформаційних (текстових та фото-) матеріалів сайту з некомерційною метою можливе без дозволу авторів, але за умов вказання активного гіперпосилання на сторінку-джерело, або на FAVOR.com.ua в цілому.
  • Перепублікація або будь-яке інше використання матеріалів FAVOR.com.ua із комерційною (напр. рекламною) метою можливе тільки за згодою авторів (окрім фото-матеріалів розділу «Події конкурсу»).
  • Фото-матеріали, що знаходяться у розділі «Події конкурсу» можуть вільно використовуватись, розповсюджуватись, модіфікуватись із будь якою метою без посилань на авторів і власників, за ліцензією CC BY-SA 4.0. Окрім того, за запитом можуть бути отримані фото-матеріали високої розподільності.
  • Лого конкурсуКопіювання будь-якої частини дизайну даного сайту, елементів його оформлення заборонено.

Логотип конкурсу «Фаворити Успіху» може вільно використовуватися для позначення конкурсу «Фаворити Успіху» та його діяльності на умовах добропоряднього використання в некомерційних (нерекламних) цілях, згідно з законодавством про авторське право.

Забороняється комерційне використання символіки конкурсу (для просування та популяризації торгових марок, товарів і послуг) без ліцензії, що надає право/дозвіл на комерційне застосування знаку.