Чого хочуть чоловіки: рейтинг кращих і гірших подарунків на 23 лютого

Чоловіки зараз хочуть у подарунок на День захисника Вітчизни не шкарпетки, листівки та квіти, а смартфони та ноутбуки. Такі результати були отримані на основі опитування дослідницького холдингу «Ромір», який склав рейтинг найкращих і найгірших подарунків чоловіками на 23 лютого.

У нинішньому році кращим подарунком до Дня захисника Вітчизни чоловіки вважають смартфони та мобільні телефони (8%), ноутбуки, планшети та гроші (по 6%). Окрім того, сильній статі подобаються романтичні побачення, вечері при свічах і секс (7%).

Найбільше обурення і нерозуміння у чоловіків викликають подаровані шкарпетки, про що заявив кожен восьмий респондент (13%). Також «Захисників Вітчизни» дивують листівки (5%), квіти (4%) і труси (2%).

Однак якщо шкарпетки і труси – справа звична, то компостер, грамота від підприємства, клізма, плюшевий ведмедик і каструля — серед справжніх подарункових казусів, на думку чоловіків. Крім того, їх щиро дивують такі подарунки, як курильна трубка тому, хто не палить, і попільничка для того, хто кидає палити.

До речі, в минулому році, чоловічий портал M Port склав рейтинг «ТОП-10» ідей подарунків для чоловіків. рекомендаціями були:

  1. Курс пілотування літаком
  2. Набір інструментів
  3. Дозатор піни для гоління
  4. Сертифікат на відвідування ресторану
  5. Спортивний годинник
  6. Сонцезахисні окуляри
  7. Оренда розкішного автомобіля
  8. Екстремальний спорт
  9. Портативний гриль
  10. Невеликий, але стильний презент

Читайте повний список «ТОП-10 ідей до подарунків на 23 лютого»...

]]>
]]>

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(1)
id150799-Олег Коваленко Олег Коваленко
А если телефон, это всегда актуально и очень даже приятно! Магазин могу например хороший посоветовать applegarden.com.ua мы там постоянно там покупает технику Apple и аксессуары и дешевле получается.
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з ВКонтакті