«Фаворити Успіху» logo Тетяна Петракова презентувала ювілейну енциклопедію дитячих талантів
© FAVOR.com.ua
 
Тетяна Петракова презентувала ювілейну енциклопедію дитячих талантів
  
Тетяна Петракова презентувала ювілейну енциклопедію дитячих талантів

29 серпня в Києві відбулася урочиста презентація щорічної енциклопедії дитячих талантів «Найвидатніші діти України». Цього року книга вже в п’яте зібрала талановитих дітей з усіх регіонів України, відзначивши їх почесними нагородами та медалями за досягнення у різних сферах дитячої творчості.

Захід відбувався в Національному музеї архітектури та побуту «Пирогово» і, не дивлячись на погодні умови, організаторам вдалося подарувати дітям справжнє свято, а щирі посмішки дорослих зігрівали теплом та створювали атмосферу тепла та затишку. Автором проєкту  «енциклопедія дитячих талантів» є громадський діяч Тетяна Петракова, яка створила понад 500 соціальних проектів для дітей. Серед здобутків організаторки : щорічний фестиваль «Діти за майбутнє України», перші в Україні освітні форуми «Безпечний світ дитини», щорічна премія «100 українців», проект «Світ очима дітей», безліч благодійних акцій для дітей.

«Мені дуже прикро, що в нас стільки талановитих дітей, але при цьому держава не надає належної підтримки для юних дарувань. А наші діти – талановиті. Яскраві. Надзвичайно відкриті новому. Амбіційні. Готові змінювати світ та підкорювати вершини.

Для того, щоб пересвідчитися у цьому, достатньо перегорнути першу сторінку нашої енциклопедії. Тут не тільки про історії обдарованих дітей. Тут про те, як вони створюють власну історію кращого майбутнього уже зараз.

Нам є ким пишатися. Нам є про кого говорити. Усе, що лишається нам, дорослим – пишатися та підтримувати, сіяти в серця зернинки добра та надихати наших маленьких героїв на нові звершення!», – зазначила авторка проєкту Тетяна Петракова.

Привітати дітей приєдналися Народна артистка України Оксана Пекун; співак, золотий голос України Влад Ситнік, Заслужена артистка України Оксана Стебельська, співачка Софія Єгорова, Заслужений журналіст України Марина Кінах, акторка театру та кіно Олена Рєпіна, громадський діяч Ірина Самсоненко, володарка титулів «Краса країни 2019», Mrs.UkraineGlobe2019  Альона Жагловська.

В рамках презентації енциклопедії, вперше відбулося нагородження матусь премією MamaAwards. Під гучні оплески глядачів, матусі продефілювали в сукнях від українського бренду вишиванок «Своє» дизайнера Світлани Волик.

Організатори висловлюють подяку партнерам заходу: 

·       Музею національної архітектури та побуту «Пирогово»;

·       Кондитерській «Корисна кондитерська» за смачні, а головне корисні солодощі для дітей;

·       Торговій марці «Молоко від фермера» та її власнику Тарасу Морозу;

·       Бренду дитячого одягу SeeArsi та дизайнеру Ользі Мороз;

·       Бренду аксесуарів LakyLoock;

·       Бренду вишиванок «Своє» та дизайнеру Світлані Волик;

·       Співачці, громадській діячці та засновниці фонду «Thefoundersofthefuture» Поліні Крупчак;

·       Косметологічному бренду ONmacabim.

 
Тел.: (067) 931 38 85
https://favor.com.ua/article/34334.html