Аптека Здоров’Я
Версія для друкуВерсія для друку
Оновлено:

Аптека Здоров♥Я заснована в 2003 році, сьогодні входить в трійку аптечних мереж країни, що найбільш динамічно розвиваючихся, налічуючи більше 130 аптек, розташованих в багатьох містах України.

Національна фармацевтична мережа Аптека Здоров♥Я це:

  • команда провізорів найвищого класу;
  • аптечні маркети та аптеки з класичною формою торгівлі;
  • цілодобовий або подовжений режим роботи;

В основі концепції нашого розвитку лежать наступні принципи:

  • «Ліки* всі в наявності завжди». Це постійний пошук унікальних технологій , які забезпечують безперебійну наявність в наших аптеках всіх груп лікарських засобів, а також широкий асортимент товарів для здоров’я.
  • «Ближче до людей». Ми використовуємо лише найкращі місця для розташування наших аптек, щоб створити максимальну зручність нашим покупцям і спростити процес покупки.
  • «Зручний формат». Оптимальне поєднання традиційних аптечних форм з постійним впровадженням сучасних методів роботи, таких як відкрита форма торгівлі, консультації працівників залу, інтернет каталог товарів та інше.
  •   Соціальна спрямованість». Індивідуальний підхід до різних соціальних груп (від дітей до пенсіонерів) за допомогою різних дисконтних, страхових та інших програм. Активна участь у державних проектах, спрямованих на збереження та зміцнення здоров’я нації.

*Лiки – мається на увазi дiючi речовини основних фармакологiчних груп, зареєстрованих та дозволених до продажу на територiї України (за виключенням дiючих речовин, передбачених постановою КМУ № 770 вiд 06.05.2000) та є в наявностi в мережi аптек Здоров’Я, чи можуть бути поставленi протягом 3 дiб за замовленням по тел. 0 800 503-001, або на сайтi mega-apteka.com, при наявностi у дистриб’юторiв, якi здiйснюють дiяльнiсть на територiї України.

Аптека Здоров’Я
Веб-сайт:
компанії «Аптека Здоров’Я»:
Аптека Здоров’Я, представлена у категорії:
svetlanagolovko svetlanagolovko   +1-1
Отличная аптечная сеть. Люблю «Здоровье» за вежливое и внимательное обслуживание и низкие цены, а еще нравится их ассортимент – не нужно бегать из аптеки в аптеку в поисках нужного.
Eлeнa_B. Eлeнa_B. +1  +1-1
Покупаю только в аптеках этой сети потому что все необходимое всегда есть в наличии, а цены на лекарства заметно ниже чем у других.

Info Автор цієї сторінки заборонив коментувати її анонімним користувачам. Ви повинні авторизуватися або зареєструвати свій профайл щоби залишити тут повідомлення.