Станіславська торгова компанія
Версія для друкуВерсія для друку
Оновлено:

Лікеро-горілчаний завод ТОВ «Станіславська торгова компанія» вийшов на ринок України в жовтні 2006 року і став найбільшою інвестицією в промислове виробництво Івано-Франківська.

Розташування заводу в обласному центрі Прикарпаття було невипадковим: для нового виробництва обрали один з найбільш екологічних регіонів країни, де збережені чиста вода і повітря, де є якісна природна сировина для виготовлення горілчаних напоїв.

Оснащене з урахуванням найсучасніших технологій, підприємство швидко завоювало довіру споживачів завдяки бездоганній якості своєї продукції.

Багатоступеневе очищення та пом’якшення води забезпечується обладнанням фірми «Gulligan» (США), потужна лінія розливу від італійської фірми «Simi Packaging Machines g.r.l».

Першою на ринок вийшла ТМ «Франківська» в асортименті якої налічувалося 6 позицій.

Виробництво нового бренду – ТМ «Цісарська» було розпочато в 2007 році.

Така історична назва – це відголосок подій, що відбувались на західноукраїнських землях протягом 19 століття. На той час, однією з найбільших держав Європи була Австро-Угроська імперія, правлячим монархом якої був цісар. Імперія об’єднувала в собі землі Галичини, Чехії, Австрії, Угорщини та Буковини, а оскільки на той час було поширене виробництво міцних напоїв, то кожна частина імперії мала свою улюблену, унікальну і виготовлену згідно традицій горілку. Також, популярністю користувались напої, привезені частими гостями імперії – Сербами. Ми вирішили запропонувати Вам горілку яка виготовлена із збереженням стародавніх традицій земель Австро-Угорщини.

Асортимент ТМ «Цісарська» – це колекція з 6 видів горілок та горілок особливих в яких поєднано унікальні рецептури та багатовікові традиції. Гордістю підприємства є також «Прикарпатський бальзам» , — легендарний напій зі скарбниці національних рецептів, кожна крапля якого втілює в собі природне багатство Карпат. Виготовлений з 16-ти рослинних компонентів, серед яких настої гірських трав, бальзам має оригінальний неперевершений смак і потужну тонізуючу дію.

Лікеро-горілчаний завод ТОВ «Станіславська Торгова компанія» це, перш за все, — згуртована команда професіоналів.

Саме тому висока якість продукції і престиж підприємства є справою честі для кожного працівника ЛГЗ.

Станіславська торгова компанія
Телефон:
+380 (342) 712-742
E-mail:
Веб-сайт:
Адреса:
Україна,76006, м. Івано-Франківськ, вул. Промислова, 29
Торгові марки компанії «Станіславська торгова компанія»:
Франківська, представлена у категорії:

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

Info Автор цієї сторінки заборонив коментувати її анонімним користувачам. Ви повинні авторизуватися або зареєструвати свій профайл щоби залишити тут повідомлення.