Попри це заборона на продаж алкоголю вночі лишається чинною.

Верховний суд визнав незаконною постанову Київради від 2017 року про заборону продажу алкоголю в Києві з 23:00 до 10 години ранку.

Цю постанову вже визнавали незаконною Окружний адмінсуд Києва, Київський апеляційний адміністративний суд та Господарський суд Києва. Це мотивували захистом конкуренції, адже заборона не стосувалася ресторанів та розважальних закладів.

Та в Києві наразі діє інше рішення Київради – ухвалене у вересні минулого року. Воно залишається чинним, тобто продавати алкоголь 23:00 до 10 години ранку буде заборонено все одно.

Цей проєкт став можливим після того, як Верховна Рада ухвалила закон, який надає місцевій владі повноваження самій встановлювати обмеження на продаж алкоголю.

Чинний документ передбачає заборону на продаж алкогольних напоїв у МАФах і магазинах. Заборона не поширюється на ресторани, бари, клуби тощо. Штраф за порушення заборони складає 1700 грн.This document has been copied from FAVOR.com.ua (https://favor.com.ua/en/article/31925.html).
All rights reserved by author of the material. In case of re-publication, the link to the source of the material is strongly required!
Document date: October 16, 2019