- Прагнете виступати перед великими аудиторіями? Знаєте, що хочете сказати, але не знаєте, як вкласти у вуха людей ідеї? Захоплюєтесь виступами найвідоміших жінок планети, але жадаєте виступати ще краще?
- У вас немає вільних місяців на навчання, а відпочинок – це радше необхідність, ніж потреба?
- Вам не комфортно вчитись в Україні і ви хочете здобувати знання в країні, яка шанує стандарти?
Тоді програма «Харизма бізнес-леді» розроблена найкращим бізнес-тренером України Людмилою Богуш саме для Вас. На вас чекає: - 8 днів та 7 ночей в діловому та культурному центрі Латинської Америки Маямі, штат Флорида.
- Проживання в Loews Miami Beach Hotel (Deluxe) в Superior Room на узбережжі Атлантичного океану. Це один із найбільших готелів у центрі South Beach.
- 6 днів занять з 12.00 до 16.00.
- Bonus – 1 індивідуальна консультація.
- 6 екскурсій: оглядова, на кораблі, Океанаріум, дім-музей Villa Vizckaya, заповідник алігаторів, полінезійське шоу Mai-Kai з вечерею.
- Пляж та купання в Атлантичному океані.
- Нові знайомства.
- Нові враження від талантів, якими ви наділені.
- Навчання з найкращим бізнес-тренером України Людмилою Богуш.
Харизма (грец. χάρισμα, «милість, божественний дар, благодать») — це виняткові властивості, якими наділений лідер в групі своїх прихильників, шанувальників.
Слово χάρις уживалося в старогрецькій міфології для позначення здатності привертати до себе увагу. Харітами називалися старогрецькі богині краси, грації і витонченості.
Відомі харизматичні жінки: Клеопатра, Імператриця Сісі, Роксолана, княгиня Ольга, Леся Українка, Юлія Тимошенко, Ангела Меркель, Шейла Бейр, Мішель Обама, Опра Вінфрі, королева Великобританії Єлизавета ІІ, королева Йорданії Ранія, Ада Роговцева, Ніна Матвієнко.![](/pics/_extimg/0/599.jpg)
Харизматична особистість впевнено тримає себе, володіє собою і ситуацією, чарівна, вишукано презентує риторичні здібності, спілкується влучно і лаконічно, зрозуміло і доступно для аудиторії, впливає своєю енергією на інших людей, надихає їх на виконання певних дій і вчинків. Люди, що здатні свої ідеї донести до інших, керують світом. Реєстрація та подробиці участі за тел.: (044) 223-24-93. |