Багатомовна компанія працює в умовах багатозадачності
  

Багатозадачність – це золоте слово для сучасного ділового світу. Якщо у Вас є потенціал для виконання ряду завдань одночасно, то Ви, безумовно, є сильним гравцем конкурентного світового ринку.

Виходячи із сучасних бізнес-правил і досвіду, бюро перекладів «Держпереклад» стало однією з компаній, яка працює в умовах багатозадачності з нульовою кількістю помилок.

Ми спочатку починали свою діяльність не просто як багатомовні перекладачі, а завжди намагалися розширювати коло послуг, що надаються для глобальних клієнтів.

Сьогодні, з досвідченою командою перекладачів, ми справляємося з усіма викликами ринку перекладацьких послуг:

1. Багатомовний переклад

Як вже було сказано, переклад є нашим основним заняттям. Таким чином, протягом багатьох років, ми перекладаємо нескінченну кількість мов в різних мовних комбінаціях. Крім того, нам пощастило мати віддану і досвідчену команду перекладачів, які відрізняються тим, що перекладають різні типи документів для різних галузей.

2. Терміновий переклад

Іноді трапляється, що клієнтам потрібно негайно перекласти документ. Тому, в такій ситуації ми допоможемо Вам з терміновими перекладами, надамо автентичний переклад в найкоротші терміни. Ви можете бути впевнені, що якість перекладу не постраждає.

3. Художньо-технічне редагування

Ми отримуємо ряд документів, які потрібно правильно перекласти дотримуючи стиль і форму вихідного документа. Часто бувають випадки, коли шрифт і макет оригінального тексту (в основному технічні документи) змінюються після перекладу на іншу мову. Ми завжди дотримуємо стиль і форму вихідного документа і не беремо за це додаткову оплату.

4. Людські ресурси

Ми маємо в своєму розпорядженні штатних і позаштатних професійних перекладачів різних мов і тематик. Для того, щоб відповідати вимогам сьогоднішнього дня ми постійно здійснюємо підбір і залучення досвідчених перекладачів в свою команду. Оскільки ми є перекладацькою компанією, ми маємо широку мережу досвідчених перекладачів. Це дає нам можливість наймати письмових та усних перекладачів за короткий проміжок часу.

5. Написання контенту

Однією з наших головних завдань, яке зосереджене на допомозі компаніям, є написання контенту. У сучасному світі ніхто не може ігнорувати важливість контенту, оскільки він є найбільшим джерелом, щоб охопити більш широке інтерактивне населення. Це, в свою чергу, допомагає нашому клієнту встановити довіру з його цільовим сегментом.

 Ми пропонуємо нашим клієнтам переклади в різних галузях економіки, включаючи:

• Нафта і газ

• Нерухомість

• Енергетика

• ІТ

• Готельно-ресторанний бізнес

• Банківська справа

• Медіа

• Медицина

• Подорожі та туризм

• Цифровий маркетинг

Та інші напрямки

Деякі галузі, де необхідна взаємодія з професійною перекладацькою компанією.

Фармацевтична промисловість

Як компанії у фармацевтичній промисловості, Вам може знадобитися наступна допомога, яку ми можемо надати:

• Переклад історії хвороби, навчальних матеріалів, лікарняних протоколів тощо, а також переклад під час проведення медичних операцій;

Програмне забезпечення / ІТ-індустрія

Якщо ви займаєтеся створенням нового програмного забезпечення, ми можемо допомогти Вам виконати переклад і локалізацію програмного забезпечення на декількох мовах;

Юриспруденція

В рамках цієї галузі може знадобитися наша допомога для наступних послуг:

• Багатомовний переклад договорів, судових документів, заповітів, установчих документів та інших юридичних документів;

• Забезпечення письмових та усних перекладачів під час відвідування будь-яких ділових зустрічей, нотаріальних дій, переговорів з іноземними делегатами.

Якщо у Вас є вимоги щодо перекладу, Ви можете:

• Відправити нам свої документи з чітким зазначенням мови перекладу і обмеженням часу;

• Після отримання Вашого листа ми надішлемо Вам відповідь, а потім в межах встановленого часу перекладені документи будуть відправлені Вам.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK