Іспанія вже перехворіла?
  
Author:

У безкрайньому морі епідемії коронавіруса, дуже складно знайти, хоч які-небудь позитивні новини. Поетапний вихід з карантину здається, нескінченно довгим і неймовірно важким. Все людство, як під час бою, намагається оцінити нанесений ворогом збиток і подальший розвиток ситуації. На цьому тлі новини з Іспанії, навіть здаються не зовсім вже безрадісними. Переживши яскравий спалах коронавіруса, Іспанія (https://www.t.zp.ua/испания-из-запорожья) вживає всіх заходів для відкриття туристичного сезону.
   Війна війною, обід за розкладом
   На сьогоднішній день ситуація така, більшість іспанських курортів готуються починати приймати іноземних туристів, вже з 15 червня. Хоча, Іспанія є однією з найбільш постраждалих від коронавіруса європейських країн, і за кількістю зафіксованих випадків зараз знаходиться на четвертому місці в світі. Але з іншого боку, в Іспанії, дуже хороший відсоток тих, хто офіційно видужали.


   А так, як туризм, є одним з основних джерел наповнення іспанського бюджету, то, незважаючи на небезпеку відновлення пандемії, іспанська влада всіма силами намагаються запустити курортний сезон. Розробляються нові правила санітарної безпеки, прямо скажемо, «драконівські». І тут виникає головна проблема, складно уявити, скільки туристів і з яких країн буде морально готовий відправитися на відпочинок в Іспанію (https://online-tour.net/туры-в-испанию-из-одессы/) на таких умовах.
   Загадувати важко. Нинішній курортний сезон обіцяє бути не тільки самим провальним, але і самим непередбачуваним за всю історію. Ніколи ще, за часів глобалізації та масового розвитку міжнародного туризму людство не стикалося, з настільки глобальною проблемою. А Іспанії та іспанським курортам, залишається тільки побажати, вийти з ситуації, що склалася з мінімальними втратами. Наскільки, це взагалі, можливо.
 


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK