Litinsky milk factory
Print versionPrint version
Updated:

Основним видом діяльності підприємства на сьогодні є виробництво твердих сичужних, плавлених та пастоподібних сирів, солодко вершкового масла, сухого молока та сироватки – всі вони вироблені відповідно до технологічних інструкцій із затвердженими технічними умовами.

В 2007-2008 роках завод, за аналізом потреб споживачів, розширив асортимент продукції, розпочавши виробництво:

Багаторічний досвід фахівців, що працюють на заводі, дає можливість виготовляти продукти високої якості з екологічно чистої сировини, наслідуючи кращі традиції подільських майстрів-сироварів. Окрім цього, підприємство не забуває впроваджувати і нові технології у виробництві та пакуванні товару.

Підтримуються також постійні контакти з сільгоспвиробниками від восьми районів області. Ведеться постійна робота по розширенню мережі реалізації готової продукції.

Випуску високоякісної літинської продукції сприяє діюча на заводі система управління якістю, яка сертифікована групою аудиторів відомої німецької фірми «ТЮФ Рейнланд» у відповідності до міжнародного стандарту ISO 9001-2000. Наступним кроком для підприємства буде запровадження інтегрованої системи управління якістю та безпечністю харчових продуктів «НАССР» на відповідність ДСТУ ISO 22000:2007, яка дасть можливість завойовувати та зберігати свою нішу на зарубіжному ринку.

Фірмова емблема та торгова марка ВАТ «Літинський молочний завод» є затвердженими та зареєстрованими у Вінницькій Торгово-промисловій палаті.

Після регулярних реконструкцій та постійного оновлення матеріально-технічної бази на прилавках магазинів з’являються і будуть з’являтися нові види смачної продукції, яка за своєю якістю та дизайном не поступається світовим аналогам та виграє не останній конкурс! Принаймні, ми маємо надію на це! Переконайтесь і Ви!...

Litinsky milk factory
Phones:
+38 (04347) 2-15-49
+38 (04347) 5-16-59
+38 (04347) 2-13-53
Fax:
+ 38 (04347) 2-15-49
E-mail:
Web-site:
Address:
22300 Україна. Вінницька обл
смт. Літин. вул. Ринкова 33
Trade marks by Litinsky milk factory:
Bilozgar, presented in following category:
Butter
Білозгар, presented in following category:
Cheese
Билозгар, presented in following category:
Ятрань, presented in following category:
Nathan Nathan
OK I guess, the email has not come back with failure YET...

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.