МастерФон
Print versionPrint version
Updated:

An additional information about the company and its trade marks is not available yet.

Want to add or update information on this page? Find out how...

МастерФон
Phones:
(044) 223-05-02
(044) 483-21-01
Web-site:
companies “МастерФон”:
МастерФон, presented in following category:
Forbidden Forbidden
Обращался в сервисный центр Самсунг (Киев, ул. Мишуги, 9а) для замены стекла в телефоне Samsung M20 после падения. Стекло заменили на оригинальное, быстро и качественно. Приятно удивило, что на телефоне не было царапин, которые часто появляются после ремонтов, когда мастер работает «ногами». В общем отличный сервис и качественный ремонт гарантировано, можно обращаться.
valer82 valer82
Неделю назад перепрограмировал Samsung A30s в сервисном цетре самсунг на пр Победы 33/1. Мастера справлись в чётко указанное время и менеджер отзвонился по завершению ремонта. Теперь я понял, что лучше сразу довериться сервису, а не тратить нервы на «самолечение». спасибо за оперативность.
Victor202 Victor202
P smart 2019. Розбила скло в соєму телефоні але екран лишився неушкодженний. Позвонила в сервіс сказали що заміна скла окремо буде коштувати 850 грн. Думаю добре буде вільний час зайду через неділю. Але по вівторку попала під дощ і мабудь волога скрізь щилину потрапила до екрану бо половину потемніла.
Вже не гаяла часу та звернулась до сервісу. Одразу запропонували на вибір оригінал чи копію. Але оригінал був вельми дорого. Та менеджер сказав що в них копії поліпшеної якості для цієї моделі p smart майже нічим від оригіналу не відрізняются. Тому вирішала встановити копію за 1350 грн. Вже пройшов місяць і не жалкую. Телефон як працював раніш до розбиття так і працює

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.