Просто Позика
Print versionPrint version
Updated:

«ПРОСТО ПОЗИКА»  – не банківська фінансова установа, яка відкрилась в 2014 році, зарекомендувала себе як стабільна Компанія, з високим потенціалом, та розвивається швидк ими темпами. Висококваліфікований персонал готовий вислухати Вас та надати консультації з питань кредитування.

Наша бізнес-модель заснована на тому, що ми надаємо кредити готівкою і проводимо обслуговування вдома у клієнта. Головним пріорітетом є повне задовольнення потреб клієнта і тому наш девіз в роботі: «Доступно, Швидко, Професійно». Ви можете отримати гроші протягом 24 годин. Завдяки нашим кредитам ви можете оплатити термінові рахунки, відпочити, отримати інвестиціїї для бізнесу і багато іншого.

Просто Позика
Phone:
0-800-302-000
Web-site:
Chains “Просто Позика”:
Просто Позика, presented in following category:
id165951-Віталій Козицький Віталій Козицький
Я тут читал hyser.com.ua/press-releases/133765-vybor-potrebiteley-2019-s… что клиенты обязательно смотрят на отклики других людей, которые обращались к тому или иному МФО. Фитбеки очень важные и влияют на количество клиентов, так что каждой финансовой организации очень важно, что про них думают.

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.