EU PHARMACIA Sp z o.o. (Agent Unilab LP USA)
Print versionPrint version
Updated:

Представництво провідної міжнародної динамічно зростаючої корпорації «USP Group» вже 10 років працює на українському фармацевтичному ринку та піклується про здоров’я українців. Ключовою цінністю компанії є турбота про здоров’я та безпеку людей, які довіряють їй та обирають її препарати. Протягом останніх років «USP Group» в Україні досягла значних успіхів, зайнявши почесні місця у 2 найбільших безрецептурних категоріях.

Препарати компанії (Ibuprom, Gripex, Stoperan, Aleric) завдяки своїй високій якості, ефективності та безпеці користуються високою довірою у споживачів, фармацевтів та лікарів.

У 2007 році ТМ Gripex отримала нагороду «Фаворит Успіху», підтвердивши статус одного з найкращих комплексних препаратів від застуди та грипу, адже «Краще мати Gripex, ніж грип!».

Ibuprom є одним із провідних лідерів категорії знеболюючих та протизапальних засобів і доводить, що «Ibuprom – ліки сильніші за біль!». ТМ Ibuprom двічі (у 2009 та 2012 роках) було визнано переможцем премії «Фаворит Успіху».

Особливістю брендів компанії є те, що вони представлені у різних лікарських формах, підходять для споживачів різного віку, мають безрецептурний статус та доступну для споживачів ціну.

10-ти річний успішний досвід роботи «USP Group» в Україні відкриває для неї можливості подальшого активного розвитку та виведення на ринок нових ефективних та безпечних для споживачів препаратів.

ibuprom
ibuprom
gripex
gripex
stoperan
stoperan
aleric
aleric
Ibuprom
Favorite of Celebrities — 2009 in category
Antipyretic drugs

EU PHARMACIA Sp z o.o. (Agent Unilab LP USA)
Phone:
+380 44 522-94-04
Web-site:
Address:
01133, Kiev,
31 Shchorsa street, Block A, 5th Floor
Preparations by “EU PHARMACIA Sp z o.o. (Agent Unilab LP USA)”:
Aleric, presented in following category:
Стоперан, presented in following category:

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

Info The author of this page has prohibited it from commenting by anonymous users. You must login or register your FAVOR.com.ua account to leave a message here.