Церемонія нагородження «Фаворитів Олімпу — 2003»
  
BackView of all events
The Favorites of Success Award

24 січня 2004 року. Зала Національного Палацу «Україна». Святкова сцена, символічна дорога до Олімпу. У глядацькій залі немає вільних місць. Ведучі Павло Глоба та Катя Виноградова представляють гостям усіх хто упродовж року працював з конкурсом: експертів, рейтингову агенцію, офіційного аудитора, що публічно підтвердив результати конкурсу. Напруга зростає, зал вибухає оплесками, вітаючи перших в Україні «Фаворитів Олімпу». Це їх тріумф, данина поваги за сумлінну творчу працю на шляху до успіху. У присутності численних гостей, представників теле- та радіоканалів та провідних видань, 24 січня 2004 року публічно засвідчене високе звання «Фаворитів Олімпу», перемога кожного з них підтверджена дипломом та почесною нагородою — посланцем богів Олімпу, Гермесом з медаллю «Фаворита Олімпу».

У цей урочистий вечір все відбувалося для них. Для них складала оди Катя Виноградова, для них співали і танцювали Руслана, Карина Плай, Джаз-степ-танц-КЛАС, театр-кабаре «Ель Гато», привітав та присвятив свої пісні Йосип Кобзон, для них складав свої глобальні прогнози Павло Глоба.

Привітання Привітання  (12 photos)
Нагородження  (31 photos) Нагородження
Шоу-програма Шоу-програма  (27 photos)
Фінал  (8 photos) Фінал
01
01
04
04
05
05
01
01
02
02
03
03
05
05
06
06
08
08

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.