Awarding ceremony of the “Favorites of Success – 2007”
  
BackView of all events

28 травня у концертному залі «Українського дому» відбулася 5-а, ювілейна церемонія нагородження Фаворитів Успіху — 2007, яка стала завершуючим етапом чергових щорічних рейтингових досліджень українського ринку у межах конкурсу «Фаворити Успіху».

Метою конкурсу «Фаворити Успіху» є визначення найуспішніших торгових марок товарів та послуг вітчизняного ринку, на базі масштабних всеукраїнських досліджень, та оголошення визнаних Фаворитів Року на щорічній урочистій церемонії нагородження.

Церемонія нагородження Фаворитів Року – завжди феєрична і водночас відповідальна подія. Феєрична – завдяки яскравій шоу-програмі церемонії, яка традиційно проводиться за участю зірок шоу-бізнесу і наймодніших ведучих сезону. І водночас ця подія відповідальна, не тільки для Оргкомітету конкурсу, але й для самих компаній-Переможців, оскільки звання Фаворита Успіху є визнанням досягнень компанії, та стимулом до нових здійснень, до нових перемог!

Нагородження Нагородження  (110 photos)

Урочисте вручення медалей «Фаворит Успіху 2007» представникам компаній-переможців на сцені концертного залу Українського Дому.

Партнери  (55 photos)

Партнери конкурсу — це всі ті, хто активно сприяв реалізації конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» протягом року. По-перше, це, звичайно, наші самі старші партнери — маркетингова дослідницька компанія InMind та Київський міжнародний інститут соціології (КМІС). А також неоціненну допомогу в інформуванні громадськості про діяльність конкурсу на всіх його етапах надали нам партнерські засоби масової інформації — газети, журнали та інтернет-видання.

Партнери
Гості церемонії Гості церемонії  (218 photos)

На церемонію нагородження було запрошено представників компаній-переможців, артистів, телеведучих, журналістів провідних фахових видань, активних споживачів, учасників голосування конкурсу.

Розіграш призів  (27 photos)

На Церемонії нагородження було розіграно призи представлені іміджевими партнерами — торговими марками «Золота амфора», «Клінков», «Танок Вогню», Amway.

Розіграш призів
Шоу-програма Шоу-програма  (88 photos)

Для гостей церемонії танцювали та співали Віталій Козловський, QUEST Dance School, LILU, Лямур, Наталя Морозова, Інна Воронова та Аріна Домскі.

Фінал  (27 photos)

У фіналі Церемонії ведучі запросили всіх Переможців піднятися на сцену. Це було незабутнє видовище — коли щасливі представники компаній, оточені бларогодним блиском золотих медалей, разом із ведучими заспівали гімн всіх переможців — безсмертну пісню групи Queen, «We are the Champions»… а потім перед сценою взметнулісь вгору огняні іскри салюту!..

Так! Це по праву був тріумф Фаворитів Успіху!

Фінал

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.