Awarding ceremony of the “Favorites of Success – 2010”
  
BackView of all events

27 травня в концерт-холі «FreeДом» відбулася престижна щорічна подія — 8-а урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху – 2010»!

В урочистій та святковій атмосфері були оголошені кращі торгові марки товарів та послуг України, а також найулюбленіші українські представники шоу-бізнесу, обрані шляхом голосування, що проводилось протягом всього 2010 року. Віншували переможців знаменитості та галузеві експерти конкурсу, професіонали різних напрямків споживацького ринку.

Вітання відомих гостей чергувались з виступами зіркових гостей, які подарували глядачам і душевні пісні, і запальні танцювальні виступи.

Програму церемонії вели чарівна Катя Виноградова та містично привабливий Павло Костіцин.

Нагородження Нагородження  (217 photos)

З кожним роком зацікавленість Конкурсом росте і все більше людей віддає свій голос за найкращі торгові марки товарів та послуг України, а також улюблених виконавців української сцени. Саме завдяки підримці аудиторії інтернет-порталу FAVOR.com.ua ми змогли привітати переможців конкурсу, «Фаворитів Успіху».

Серед переможців були не лише «ветерани» конкурсу, що не перший рік поспіль підтверджують високий рівень, але й компанії, які отримали почесну нагороду вперше. І всі вони заслуговують на звання «Фаворит Успіху»!

Вступ, ведучі та партнери  (13 photos)

Вступна вітальна промова голови організаційного комітету конкурсу «Фаворити Успіху» Олексія Кузнєцова, а також партнерів конкурсу з рейтингових досліджень – представників Маркетингової дослідницької компанії InMind та Київського міжнародного інституту соціології.

В своїй промові Олексій Кузнєцов щиро подякував всім учасникам публічних опитувань конкурсу, які своїми голосами визначили його переможців, а також зауважив, що конкурс «Фаворити Успіху» продовжує розвиватись та вдосконалюватись, вивчати ринок та збільшувати кількість цікавих номінацій, проводити призові акції та регіональні заходи.

Вступ, ведучі та партнери
Шоу-програма Шоу-програма  (42 photos)

Шоу-програма церемонії нагородження була, як завжди, насичена та різноманітна: прониклива пісня від Олексія Матіаса, переможця шоу «Фабрики зірок» та «Фаворита Успіху – 2010» в номінації «Співак», джазова версія пісні «Ты уйдёшь» у виконанні чарівної співачки Альоши, учасниці минулорічного Євробачення та переможниці конкурсу в номінації «Співачка», запальний виступ балету Foresight, який заслужив визнання експертів та нагороду в номінації «Шоу-балет». Також гостей заходу розважали і інші блискучі виконавці: співак Петро Дмитриченко («Фаворит Успіху — 2008») виконав динамічний ремікс пісні «Боже, волію», Наталія Морозова виступила з піснею «Не было меня», а Заслужена артистка України Наталія Шелепницька просто приголомшила гостей своїм дивовижним вокалом, викнуючи пісню Luna.

Своїми несподіваними імпровізаціями гостей порадували і представники інших переможців конкурсу :) Наприклад, Захар Клименко, представник музичного порталу «НаВсі100» привітав всіх «Фаворитів Успіху» імпровізованим виконанням уривку пісні We are the champions гурту Queen! :)

Розіграші призів  (41 photos)

Під час Урочистої церемонії серед гостей розігрувались призи від різноманітних торгових марок: Amway, дистриб’ютора косметики та побутової хімії; призи від Krušovice, Фаворита Успішних Людей в номінації «Темне пиво»; косметичні засоби від GUAM, сертифікати на пошиття костюмів в мережі магазинів чоловічого одягу Arber, а також набір кухонного посуду від корпорації «МІРС», представника переможця TM Liebherr.

Розіграші призів
Гості заходу Гості заходу  (188 photos)

Привітати «Фаворитів Успіху – 2010» приїхали українські зірки, популярні ведучі, партнери конкурсу, а також ті, без кого не відбулось би визначення Фаворитів – представники Журі Успішних Людей, галузеві Експерти та найактивніші учасники голосування конкурсу, яке проводилось на інтернет-порталі FAVOR.com.ua.

Почесними гостями церемонії були оперна діва Олена Гребенюк, дует Володимир Моісеєнко і Володимир Данилець, співачка Lilu, ведучі Анжеліка Рудницька, Тетяна Шальман і Габрієлла Массанга, гімнастка Надія Васіна і співак Слава Колодяжний. Ну і звісно ж, переможці конкурсу в блоці номінацій «шоу-бізнес» – співачка Alyosha, балет Foresight і молодой виконавець Олексій Матіас.

Фото біля брендволу  (97 photos)

Біля входу в концертний зал кожен бажаючий гість міг сфотографуватися біля «брендволу» на пам’ять і ввійти в історію конкурсу :)

Ці фотогалереї також доступні до перегляду в групах соціальних мереж на Фейсбуці та ВКонтакті, де гості заходу можуть «відмітити» себе на фотографіях :)

Фото біля брендволу
Фінал Фінал  (24 photos)

Один з найбійльш хвилюючих моментів Церемонії нагородження – фінальний вихід на сцену всіх переможців конкурсу.

Феєрверк, спалахи фотоапаратів, аплодисменти глядачів та пісня We are the champions – урочистий завершальний акорд вечору!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(3)
cool.kuhni2014 cool.kuhni2014
Чудо!
Вероника (*.103.6)
Замечательные фотографии!)) Спасибо большое!)) Лешеньку с победой, он лучший, он большой умничка!!!))) Безумно за него рада!!!)))
Ljana Ljana
Чудові фото!
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.