Awarding ceremony of the “Favorites of Success – 2011”
  
BackView of all events

23 травня 2012 року в концерт-холі «Арена» відбулася чергова довгоочікувана подія року — 9-а церемонія нагородження переможців конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху – 2011»!

В урочистій і святковій атмосфері були названі кращі торгові марки товарів та послуг України, а також найулюбленіші українцями представники шоу-бізнесу, обрані громадськістю за підсумками голосування, що проводилося протягом усього 2011 року. Вшановували переможців знаменитості та галузеві експерти конкурсу, професіонали різних напрямків споживчого ринку. Вітальні промови іменитих гостей змінювалися яскравими виступами зірок, які подарували глядачам і душевні пісні, і запальні танцювальні виступи.

Програму церемонії вели сестри Анна та Аліна Завальські, відомі всім як дует «Алібі».

Нагородження Нагородження  (215 photos)

З кожним роком зацікавленість Конкурсом росте і все більше людей віддає свій голос за найкращі торгові марки товарів та послуг України, а також улюблених виконавців української сцени. Саме завдяки підримці аудиторії інтернет-порталу FAVOR.com.ua ми змогли привітати переможців конкурсу, «Фаворитів Успіху».

Серед переможців були не лише «ветерани» конкурсу, що не перший рік поспіль підтверджують високий рівень, але й компанії, які отримали почесну нагороду вперше. І всі вони заслуговують на звання «Фаворит Успіху»!

Вступ, ведучі, партнери  (21 photos)

Традиційно свято розпочалось промовою управляючого партнера конкурсу Олексія Кузнєцова із щирою подякою всім тим, хто зробив можливим проведення конкурсу. Особливу вдячність організатори висловили аудиторам рейтингових досліджень: маркетингово-дослідницькій компанії InMind та особисто Катерині Загривенко і Київському міжнародному інституту соціології та особисто Олександру Красновському.

Партнери, в свою чергу, побажали подальшого процвітання та розвитку як конкурсу, так і усім Фаворитам.

Вступ, ведучі, партнери
Шоу-программа Шоу-программа  (52 photos)

В цей чарівний вечір на сцену піднімались не лише представники успішних компаній, але й знаменитості: Фаворити в сфері шоубізнесу і просто зіркові гості, які бажали привітати переможців.

Запалив зал визнаний Фаворит в номінації «Співак року 2011» Олександр Кривошапко. Неочікувано для самих організаторів акапелло заспівав керівник порталу «НаВсі100» Захар Клименко, чим просто зачарував зал! Балет Foresight, який уже другий рік поспіль визнаний кращим шоу-балетом року, подарував гостям романтичну танцювальну історію, а виступ Наталії Морозової, Наталії Пугачової та Ольги Юнакової були переповнені щемливої любовної лірики. А от переможниця в номінації «Молодий талант» Маша Гойя порадувала нецінителів попси своїм «роковим» виступом та брутальною енергетикою. А закривали шоу-програму запальною піснею самі ведучі, Анна та Ангеліна Завальські, песнею «Антидепрессант».

Розіграші подарунків  (36 photos)

Переможці та парнери конкурсу не залишили гостей церемонії без подарунків: салон краси Grace розіграли сертифікати на свої послуги вартістю 500 гривень кожен, а найкраще імпортне пиво року ТМ Krušovice спільно із чеською ресторацією «Старомак» — 10 сертифікатів на диспенсер пива в 3л та один сертифікат на цілий кег темного пива Krušovice! Гості також отримали можливість виграти набори інноваційних нутрицевтичних препаратів ТМ RevitaSkin та ексклюзивні салютні установки від компанії «Танец Огня». Ну а головним призом став найплоскіший вононагрівач від ТМ Ariston — Фаворита Успіху 2011 у номінації «Водонагрівач».

Розіграші подарунків
Гості заходу Гості заходу  (292 photos)

23 травня зал концерт-холу Arena був переповнений людьми, які не лише підтримували своїх Фаворитів протягом усього 2011 року, але й пришли особисто привітати переможців конкурсу, а це і найактивніші споживачі, і Експертне Журі, і Журі Успішних Людей, і партнери конкурсу, і всі ті, хто просто не захотів залишитись осторонь свята Успіху!

Дякую всім гостям події за теплу душевну атмосферу в залі!

Фото біля брендволу  (264 photos)

Біля входу в концертний зал кожен бажаючий гість міг сфотографуватися біля «брендволу» на пам’ять і ввійти в історію конкурсу :)

Ці фотогалереї також доступні до перегляду в групах соціальних мереж на Фейсбуці та ВКонтакті, де гості заходу можуть «відмітити» себе на фотографіях :)

Фото біля брендволу
Фінал Фінал  (92 photos)

Один з найбійльш хвилюючих моментів Церемонії нагородження – фінальний вихід на сцену всіх переможців конкурсу.

Щасливі обличчя переможців, сяйво нагород и конфеті, спалахи фотоапаратів, аплодисменти глядачів під пісню We are the champions – урочистий завершальний акорд вечору!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(1)
cool.kuhni2014 cool.kuhni2014
Девушка клёвая)
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.