Awarding ceremony of the “Favorites of Success – 2012”
  
BackView of all events

29 травня у київському клубі Decadence House відбулася щорічна престижна подія – 10-та, ювілейна церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху»!

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» підбив підсумки діяльності гравців українського споживчого ринку за 2012 рік, та оприлюднив рейтинг громадської довіри до торгових марок у понад 500 різноманітних категоріях товарів та послуг.

Комплексний рейтинг конкурсу із кожної окремої номінації, базується на масштабному загальнонаціональному дослідженні громадських уподобань та містить: експертну оцінку, думку українських публічних людей і знаменитостей, а також оцінку усіх небайдужих споживачів, які протягом усього року голосували за свої улюблені торгові марки та улюблених виконавців української сцени на порталі FAVOR.com.ua. Кращі з кращих, переможці рейтингу популярності та громадської довіри були нагороджені під час щорічного святкового шоу, на якому їх було удостоєно почесного звання «Фаворит Успіху – 2012»!

Надаємо для огляду фотозвіт з урочистого святкування, яке стало для конкурсу ювілейним, десятим за рахунком!

Якість більшості фотографій на сцені дуже підвело невдале освітлення та частота оновлення кадрів світлодіодного екрану. Однак, за відгуками та враженнями ветеранів заходу, що приходять привітати Фаворитів Успіху багато років поспіль з року в рік, шоу-програма 10-ої церемонії була однією з найбільш насичених і динамічних зі всієї історії низки щорічних нагороджень Фаворитів Успіху.

Нагородження Нагородження  (78 photos)

Отже, протягом усього 2012 року зберігалася інтрига – хто ж стане переможцем у тій чи іншій категорії? Завдяки відкритості рейтингу споживчого онлайн-голосування, всі могли спостерігати проміжні щоквартальні результати, але ближче до кінця року, інтрига розпалювалась все більше, всім не терпілося дізнатися, кому з учасників віддадуть перевагу спеціальні комісії: Журі Експертів та зіркове Журі Успішних Людей.

І, як наслідок, найголовнішим і найочікуванішим дійством вечору, стало урочисте вручення нагород – золотих медалей «Фаворит Успіху – 2012», що уособлюють статус торгової марки № 1 у належній категорії, підтвердженій результатами цілорічного дослідження суспільних уподобань. Нагороди вручалися до рук найкращих співробітників компаній-переможців, які вибороли високе звання Фаворита Успіху у належній категорії, завдяки їх плідній діяльності.

Під звуки фанфар на сцену підіймалися представники переможців: білоруського виробника побутової техніки ATLANT, компанії «Ректіс» (екологічної побутової хімії ТМ Frosch), цілої плеяди фармацевтів (ІМА Медікаль, Орісіл-Фарм, Sopharma, USP, Сперко, Ядран) і багато-багато інших (див. повний список у розділі «Переможці конкурсу»).

Нагороджувалися як новачки – бренди, які очолили рейтинг у належній номінації вперше, так і багатократні переможці, які регулярно підтверджують свій високий статус із року у рік. Адже тим, хто досягнув вершини успіху одного разу, хочеться залишатися на гребені хвилі постійно, знову і знову пожинаючи плоди свого успіху та загального визнання!

Ведучі, партнери  (12 photos)

Цього сезону, шоу-програму заходу вели найталановитіші та іскрометні Анна Завальська і Павло Костіцин.

Традиційно, привітавши усіх присутніх у залі, вони надали слово керівникові конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Олексію Кузнєцову, який відзначив значне дорослішання конкурсу у своїй вітальній промові: «Конкурсу виповнилося вже 10 років – ціла епоха! Це приголомшливо, бачити як ідеї, задумані і принесені в Україну 10 років тому, продовжують безперервно втілюватися, при цьому не тільки не втрачають своєї актуальності, а й навпаки, набувають все більшої популярності та громадської підтримки!»

Особливо тепло звучали слова подяки організаторів усім, хто протягом десятиліття підтримував починання команди «Фаворитів Успіху». Окрема подяка пролунала на адресу давніх партнерів – гарантів професіоналізму методики конкурсу, аудиторів рейтингових досліджень: Маркетингової дослідницької компанії InMind в особі Катерини Загрівенко та Київського міжнародного інституту соціології в особі керівника напряму маркетингових досліджень Олександра Красновського.

Партнери ж, зі свого боку, заздалегидь вітали всіх, хто буде підійматися на сцену для отримання справедливо заслуженої нагороди, і бажали цього ювілейного вечору конкурсові розвитку, процвітання та відзначали важливість виконаної роботи за всі десять років.

Ведучі, партнери
Гості заходу Гості заходу  (341 photos)

Оскільки цьогорічна церемонія стала ювілейною, у залі справді було «яблуку ніде впасти».

Невимушену атмосферу свята створювали і спеціально запрошені гості, які вручали нагороди переможцям – це популярна співачка Наталія Валевська, молода зірка Маріетта, брати Борисенки, Дмитро Скалозубов, Freedom Jazz, група Kadnay, ведучий Артур Боссо, дизайнер Влада Назік, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул та багато-багато інших celebrities!

Та звичайно, на захід були запрошені всі найбільш активні учасники публічних онлайн-опитувань конкурсу, які щорічно і безперервно проводяться на порталі FAVOR.com.ua, які проголосували за власних Фаворитів не менш, ніж у 100 номінаціях конкурсу! Саме так організатори віддячили всім найвідповідальнішим учасникам народного журі, адже саме їх голоси стали вирішальними при виборі найбільш рекомендованих та тих, що заслуговують високої довіри, торгових марок товарів та послуг, а також найбільш яскравих представників української сцени.

Публіка насолоджувалася атмосферою успіху: музикою, напоями та можливістю взяти автограф у своїх кумирів.

Організатори від усієї душі хотіли б подякувати всім, зусиллями кого свято вдалося: партнерам, артистам, експертам-професіоналам, учасникам споживчого онлайн-голосування. Та, звичайно, висловити свою вдячність представникам компаній-переможців конкурсу, які завоювали серця і довіру українських споживачів та стали «Фаворитами Успіху», на знак визнання їх безперервної командної праці задля вдосконалення якості життя споживачів всієї України!

Show-program  (58 photos)

Шоу-програма ювілейного святкування була різноманітною та насиченою. Море позитивних емоцій та відмінного настрою забезпечували гостям заходу виступи молодих українських зірок – переможців конкурсу у блоці номінацій «шоу-бізнес», що заслужили звання «Фаворит Успіху», завдяки гарячій підтримці своїх шанувальників, а також виступи виконавців, які тільки починають виборювати любов слухачів.

Відкрила шоу-програму і розігріла зал піснею Fall in Love переможниця рейтингового дослідження конкурсу 2012 року у номінації «Молодий талант» Віка Петрик. А особливими динамічними моментами шоу-програми стали виступи шоу-балетів Foresight і PoleArtBallet.

Для гостей виступали й популярні молоді артисти, які є претендентами на звання «Фаворит Успіху» вже нинішнього 2013 року: Tania Berq, Денис Любимов, Галина Безрук, Влад Курасов, Євген Літвінковіч, Наталя Морозова, Олексій Смирнов і прекрасна Аїда Ніколайчук.

Show-program
Розіграши подарунків Розіграши подарунків  (41 photos)

За доброю традицією заходу, на гостей чекала маса сюрпризів, а також розіграші чудових та неординарних призів, починаючи з таємничого подарунка від Андре Тана (до речі, ніхто так достовірно й не дізнався що знаходилося у тому «чорному пакеті», хоча здогадок було безліч :)), розіграної ночі на двох у заміському плаваючому дніпровському готелі «Фараон», закінчуючи елітними ручками Parker і святковими феєрверками від компанії «Танец Огня». Ведучі неодноразово викликали щасливців на сцену.

Розіграти і вручити призи ведучим допомогла талановита молода співачка Галина Безрук, яка потім подарувала залу свою нову пісню «Небо тебе». Її приголомшливе емоційне живе виконання можна побачити за посиланням на youtube-каналі конкурсу.

Final  (24 photos) Вражаючим став завершуючий акорд святкового вечора – урочистий фінал!

Усіх представників торгових марок, які були відзначені на церемонії високою нагородою, ведучі запросили піднятися на подіум. Телебачення, фотографи, бурхливі оплески вшановували тих, хто працював без втоми цілий рік заради завоювання провідних позицій у конкурсі.

Святковий феєрверк та загальна фотографія «на пам’ять» знаменували закінчення такої довгоочікуваної для всіх події.

Представники «Фаворитів Успіху» залишали сцену з медалями і ... з надією повернутися на цю сцену знову, для набуття звання «Фаворит Успіху – 2013» за результатами своєї успішної діяльності у нинішньому році!
Final

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(1)
cool.kuhni2014 cool.kuhni2014
Какие классные!
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.