Awarding ceremony of the “Favorites of Success – 2013”
  
BackView of all events

У столичному концерт-холі «FreeДом» відбулася щорічна престижна подія – XI церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху»!

Протягом усього 2013 року кращі торгові марки України вибирали 3 групи журі: авторитетні галузеві експерти, українські знаменитості та публічні люди, а також пересічні споживачі, які ділилися своєю думкою і особистим досвідом, рекомендували і вказували свій кращий вибір на FAVOR.com.ua! Кращі з кращих були представлені публіці в званні Фаворита Успіху – 2013 на незабутньому 11-ому шоу вручення нагород.

Довгоочікувана церемонія нагородження переможців конкурсу, яку організатори двічі відкладали через тривожні події в країні, нарешті відбулася 5 червня! У незабутньій святковій атмосфері були оголошені кращі, на думку споживачів та експертних журі, торгові марки товарів та послуг українського ринку, а також імена найбільш талановитих і успішних представників шоу-бізнесу, які були визначені за результатами цілорічного вивчення суспільних уподобань, що проводилося протягом усього 2013 року.

Шоу нагородження Шоу нагородження  (89 photos)

Шоу-програма 11-ої церемонії нагородження була насичена виступами як ніколи раніше. Ще б пак! Адже нагороду на сцені отримали 11 переможців блоку номінацій «шоу-бизнес» — популярні виконавці, хореографічні колективи, модельєри і дизайнери одягу. В одній лише категорії «Молодий талант» нагороду отримали відразу три юних виконавця: Фаворитка Експертів, що заслужила максимальний бал за оцінкою експертного журі Аліна Гросу, Фаворит на думку Інтернет-аудиторії завдяки шаленій підтримці своїх шанувальниць — Владислав Курасов, і переможниця в комплексному рейтингу всіх трьох журі категорії «Молодий талант», Абсолютна Фаворитка вже другий рік поспіль — Віка Петрик.

Кращим хореографічним колективом року, четвертий рік поспіль, був визнаний шоу-балет Foresight. У номінації «Жіноча група» року нагороду отримав екстравагантний бенд Freedom Jazz, у номінації «Дует року» — Пара Нормальних. Співаком року було оголошено Олексія Смірнова, який тут же показав на сцені що таке справжній драйв. А в категорії «Співачка року» медалі отримали відразу дві виконавиці: переможниця народного рейтингу завдяки величезній підтримці своїх прихильників Аіда Ніколайчук, та фаворитка симпатій українських знаменитостей Злата Огневич. Медаль «Фаворит Успіху – 2013» також була вручена двом дизайнерам костюмів і модельєрам: Олексію Залевському та Андре Тану.

Однак, головним дійством шоу-програми, звичайно, стало урочисте вручення нагород — золотих медалів «Фаворит Успіху» представникам найбільш улюблених і рекомендованих брендів українського ринку. Повний список переможців знаходиться на сторінці www.favor.com.ua/favorites/.

Гості заходу  (46 photos)

Фаворитами Успіху щорічно стають лише найдостойніші, тому нагороди вони отримували також з рук гідних особистостей – молодих зірок української сцени, представників провідних ЗМІ своєї галузі та авторитетних Експертів. В гостях були ЕлектроКет, брати Борисенко, Вячеслав Соломка, співачка Tanya BerQ, Тетяна Решетняк, група «Грааль», модельєрка Лія Сін, співак Денис Любимов, Jason Ovi, солістка групи «Тірамісу» Діана Мирзоєва, кліпмейкер і продюсер Дмитро Мухін, телеведуча Тетяна Шальман, співак Андреас, група «Декольте», співак і актер Дмитро Гарбуз, співак Владислав Левіцький, художниця Тетяна Чеброва, Артем Атепаліхин, Олена Лєбєдева, Слава Колодяжний, учасники групи «Клей Угрюмого» і багато інших. Шоу вела блискуча Анна Завальська.

На захід були запрошені найактивніші учасники публічних онлайн-опитувань конкурсу, яке щорічно і безперервно проводиться на порталі www.FAVOR.com.ua. Традиційно, запрошення на щорічне шоу отримують респонденти, які вказали своїх Фаворитів у не менш, ніж у 100 номінаціях конкурсу. Таким чином організатори традиційно дякують всіх найбільш активних учасників народного журі, завдяки чиїм сукупним оцінками нам у результаті й стали відомі найкращи та найрекомендованіши торгові марки товарів та послуг, а також імена найяскравіших, представників української сцени.

Гості заходу
Розіграши подарунків Розіграши подарунків  (7 photos)

За доброю традицією, гостей заходу які дочекалися фіналу шоу-програми, очікували розіграші призів від торгових марок Amway, Parker і «Танец Огня». Ведуча Анна Завальська неодноразово викликала щасливців на сцену. Розіграти і вручити призи допомогла переможниця конкурсу в номінації «Молодий талант» Віка Петрик, яка потім подарувала залу свою пісню.

Фото перед брендволом  (73 photos)

Біля входу в концертний зал кожен бажаючий гість міг сфотографуватися біля «брендволу» на пам’ять і ввійти в історію конкурсу :)

Ці фотогалереї також доступні до перегляду в групах соціальних мереж на Фейсбуці та ВКонтакті, де гості заходу можуть «відмітити» себе на фотографіях :)

Фото перед брендволом
Final Final  (17 photos)

Вражаючим став завершуючий акорд святкового вечора – урочистий фінал!

Усіх представників торгових марок, які були відзначені на церемонії високою нагородою, ведучі запросили піднятися на подіум. Телебачення, фотографи, бурхливі оплески вшановували тих, хто працював без втоми цілий рік заради завоювання провідних позицій у конкурсі.

Святковий феєрверк та загальна фотографія «на пам’ять» знаменували закінчення такої довгоочікуваної для всіх події.

Представники «Фаворитів Успіху» залишали сцену з медалями і ... з надією повернутися на цю сцену знову, для набуття звання «Фаворит Успіху – 2014» за результатами своєї успішної діяльності у нинішньому році!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.