Awarding ceremony of the “Favorites of Success – 2014”
  
BackView of all events

У столичному концерт-холі «FreeДом» відбулася щорічна престижна подія – XII церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху»!

Протягом усього 2014 року найкращі торгові марки України вибирали 3 групи журі: авторитетні галузеві експерти, українські знаменитості та публічні люди, а також небайдужі споживачі, які ділилися своєю думкою і особистим досвідом, рекомендували і вказували свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua! Найкращі з найкращих були представлені публіці в званні Фаворита Успіху – 2014 на дванадцятому урочистому шоу вручення нагород.

За багаторічною доброю традицією, у весняний сезон цвітіння каштанів, у Києві відбувається церемонія нагородження «Фаворитів Успіху». Почесна громадська нагорода «Фаворит Успіху» вручається найбільш популярним, найрекомендованішим і найуспішнішим торговим маркам товарів та послуг України. Також звання «Фаворит Успіху» удостоюються бренди столичних торгових і розважальних закладів, фінансових і медичних установ, засоби масової інформації і найяскравіші молоді представники українського шоу-бізнесу.

Удостоїтися почесної нагороди можливо виключно за фактом отримання першого місця в рейтингу громадських уподобань і рекомендацій, який щорічно вибудовується відносно гравців ринку в декількох сотнях категоріях і публікується у відкритий доступ на FAVOR.com.ua. Рейтинги популярності та довіри до торгових марок з боку споживачів складаються на підставі цілорічного всеукраїнського опитування, в якому може взяти участь кожен небайдужий житель України. Протягом 2014 року в рамках конкурсу було опитано понад 32 тисячі споживачів і дві сотні експертів-професіоналів різних галузей.

Нагородження Нагородження  (110 photos)

Церемонія нагородження Фаворитів 2014 року стала вже дванадцятою, і незважаючи на складну ситуацію в країні, шоу-програма церемонії нітрохи не втратила свєї динаміки та атмосфери в порівнянні з попередніми врученнями нагород:

«2014 рік був складним для всіх нас...» – сказав звертаючись до залу в своїй привітальній провові керуючий партнер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Олексій Кузнєцов, — «проте, незважаючи на ситуацію і кризу на ринку, незважаючи на зниження споживчої активності, ми бачимо, що інтерес до конкурсу нітрохи не зменшується! Людям імпонує ідея відкритих рейтингів, простота та прозорість методики їх складання, і я дуже вдячний людям за їх інтерес! Однак, в першу чергу, моя подяка звернена до переможців конкурсу, які незважаючи ні на що, ні на які колотнечі та негаразди, продовжують займатися своєю справою, і своєю бездоганною роботою заслуговують звання «Фаворит Успіху»!

Своїм тріумфом на заході поділитися понад 70 різних торгових марок, які були визнані 1 у своїх категоріях. Також звання «Фаворит Успіху» були удостоєні 5 представників українського шоу-бізнесу: Євген Літвінкович став Абсолютним Фаворитом в номінації «Співак року», Аіда Ніколайчук отримала вже другу медаль поспіль у номінації «Співачка року», а для частини гостей заходу справжнім відкриттям став «Дует року» RIZUPS — Хассан і Мар’ян буквально запалили зал своїм виступом в ході шоу. Також нагороди отримували багаторазово визнані Фаворити — шоу-балет «Форсайт» і найкращий, на думку респондентів конкурсу, модельєр країни — Андре Тан.

Шоу-програма  (30 photos)

Крім лідерів різних категоріях ринку товарів і послуг, звання «Фаворит Успіху» були удостоєні 5 представників українського шоу-бізнесу: Євген Літвінкович став Абсолютним Фаворитом в номінації «Співак року», Аіда Ніколайчук отримала вже другу медаль поспіль у номінації «Співачка року», а для частини гостей заходу справжнім відкриттям став «Дует року» RIZUPS — Хассан і Мар’ян буквально запалили зал своїм виступом в ході шоу. Також нагороди отримували багаторазово визнані Фаворити — шоу-балет «Форсайт» і найкращий, на думку респондентів конкурсу, модельєр країни — Андре Тан.

Шоу-програма
Гості заходу Гості заходу  (51 photos)

Фаворитами Успіху щорічно стають лише найдостойніші, тому нагороди вони отримували також з рук достойних особистостей — молодих зірок української сцени, представників провідних ЗМІ своєї галузі та авторитетних Експертів. В гостях було безліч публічних і відомих людей України, які складають Журі Успішних Людей конкурсу. Вів шоу-програму «знавець містики» телеведучий Павло Костіцин.

Гості пригощалися фруктами і вином, а також французькими мінеральними водами Perrier і Vittel та натуральними соками від Сандори.

Також на захід були запрошені найактивніші учасники публічних онлайн-опитування, яке щорічно і безперервно триває на порталі www.FAVOR.com.ua. Запрошення на щорічне шоу отримують респонденти, які вказали своїх Фаворитів у не менш ніж у 100 номінаціях конкурсу (і які потрапили на відповідну Дошку пошани найактивніших респондентів). Таким чином організатори традиційно дякують всіх найбільш активних учасників народного журі, завдяки чиїм сукупним оцінками нам у результаті й стали відомі найкращи та найрекомендованіши торгові марки товарів та послуг, а також імена найяскравіших, представників української сцени.

Розіграш призів  (33 photos)

Ближче до завершення заходу гостей чекали розіграші призів. На 12 церемонії нагородження «Фаворитів Успіху» розігрувалися у вигляді призів косметичні набори від TM Dr.Sante Argan Hair (комплексна програма для відновлення волосся, на основі арганового масла, кератину і протеїнів пшениці — Argan Hair — розкішне волосся всередині і зовні), а також набори сонцезахисної серії від TM Біокон.

Також спеціальні призи підготував і переможець конкурсу Андре Тан, який визнається в рамках опитувань конкурсу кращим модельєром країни вже третій рік поспіль. Кілька прикладів продукції його торгової марки A.Tan знайшли щасливців у лотереї.

Розігрувала призи, витягаючи візитівки гостей з «акваріума» популярна співачка Tania BerQ, яка потім подарувала залу свій новий хіт «Спасибо за любовь».

Розіграш призів
Final Final  (68 photos)

Біля входу в концертний зал кожен бажаючий гість міг сфотографуватися біля «брендволу» на пам’ять і ввійти в історію конкурсу :)

Ці фотогалереї також доступні до перегляду в групах соціальних мереж на Фейсбуці та ВКонтакті. Там зареєстровані в цих соц.мережах гості заходу можуть «відмітити» себе на фотографіях :)

Final  (13 photos)

Вражаючим став завершуючий акорд святкового вечора – урочистий фінал!

Усіх представників торгових марок, які були відзначені на церемонії високою нагородою, запросили піднятися на сцену. Телебачення, фотографи, бурхливі оплески вшановували тих, хто працював без втоми цілий рік заради завоювання провідних позицій у конкурсі.

Слідуючи духу часу, на цій церемонії організатори відмовилися від традиційного феєрверку, проте панорамний фотосесія на згадку – обов’язкова і незмінна частина програми. Історичне фото з усіма переможцями під пісню We are the champions ознаменувало закінчення такого довгоочікуваного для всіх події.

Представники «Фаворитів Успіху» залишали сцену з медалями і ... з надією повернутися на цю сцену знову, для набуття звання «Фаворит Успіху – 2014» за результатами своєї успішної діяльності у нинішньому році!

Final

Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.