Awarding ceremony of the “Favorites of Success – 2017”
  
BackView of all events

У столичному театрально-концертному комплексі Freedom Hall відбулася щорічна престижна подія — XVI церемонія нагородження переможців рейтингу народних уподобань «Фаворити Успіху»!

Протягом усього 2018 року найкращі торгові марки України вибирали 3 журі: авторитетні галузеві спеціалісти (Експертне журі), відомі та публічні люди (Журі успішних людей), а також всі небайдужі Споживачі, які ділилися своєю думкою й особистим досвідом, рекомендували і вказували свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua! Найкращі, найулюбленіші та найрекомендованіші бренди були представлені публіці у званні Фаворита Успіху – 2018 на шістнадцятому урочистому шоу вручення нагород.

Фаворити року були визначені за підсумками масштабного дослідження уподобань і були визнані найкращим вибором в своїх категоріях серед асортименту подібних пропозицій. Визначалися Фаворити дуже просто і прозоро — завдяки анкетуванню галузевих спеціалістів професійного журі (в якому всі експерти представлені організаторами поіменно), паралельно з Інтернет-голосуванням небайдужих споживачів на www.favor.com.ua (в ході якого, до речі, найбільш активні респонденти регулярно заохочуються призами).

Удостоїтися почесної нагороди можливо виключно за фактом отримання першого місця в рейтингу громадських уподобань і рекомендацій, який щорічно вибудовується відносно гравців ринку в декількох сотнях категоріях і публікується у відкритий доступ на FAVOR.com.ua. Протягом 2018 року в рамках дослідження уподобань українців було опитано понад 48 тисяч споживачів з усіх регіонів України, а також дві сотні експертів-професіоналів різних галузей ринку народного споживання.

Нагородження Нагородження  (228 photos)

Головним дійством заходу, звичайно ж, стало урочисте вручення нагород — золотих медалей «Фаворит Успіху» представникам найбільш бажаних і рекомендованих брендів українського ринку.

Довіра до продукту з боку лояльних клієнтів і споживачів — обов’язкова складова успіху, тому нагорода «Фаворит Успіху», як символ довіри споживачів, особливо високо цінується серед виробників безрецептурних лікарських засобів. Повний список отримавших нагороду і статус «Фаворит Року – 2018» наведено організаторами на сторінці www.favor.com.ua/favorites/.

Шоу-програма  (34 photos)

Характерною рисою конкурсу «Фаворити Успіху» є те, що рейтинг довіри споживачів і рекомендацій експертів складається не тільки по відношенню до торгових марок товарів та послуг, але також і серед столичних закладів, засобів масової інформації та навіть серед діячів українського шоу-бізнесу! Найкращі з кращих стали учасниками щорічної шоу-програми церемонії нагородження.

Незабутньою шоу-програму нагородження Фаворитів 2018 року зробили:

  • Іларія — Фаворит Експертів у номінації «Співачка року»
  • група COCOS — Фаворит Успішних Людей у номінації «Жіноча група року»

А також юні таланти, лідери трьох рейтингових таблиць, за результатами опитування трьох респондентських груп конкурсу в номінації «Молодий талант року»:

  • Андрій Бойко — Фаворит Експертів
  • Василиса Бойкова — Фаворит Успішних Людей
  • Нина Бойкова — Фаворит Інтернет-аудиторії, в особі респондентів порталу FAVOR.com.ua.

Шоу-програму заходу підтримали блискучі співачки дуету Panteras.

Шоу-програма
Гості заходу Гості заходу  (71 photos)

Фаворитами Успіху щороку стають лише найдостойніші, тому нагороди вони отримували також з рук достойних особистостей, публічних людей і знаменитостей. Нагороди Фаворитам року вручали успішні та публічні люди, українські знаменитості. На XVI  церемонії нагородження були помічені: продюсер Лала Цукерман, шеф-кухар і ведуча кулінарних шоу Ольга Дудчак, телеведучий і актор В’ячеслав Соломка, актор, музикант, співак і композитор Дмитро Гарбуз, продюсер Кенди Суперстар, керівник видавничого дому «Моріон» Ігорь Крячок, співачка Xena, дует Panteras: Лілія Кіш і Ольга Орлова, хореограф Сергій Костецький, співак Дмитрий Govor, креативний продюсер MOLA group и засновник онлайн-глянцю STARBOM Денис Путінцев, музикант і продюсер Неллі Погрібна, ведуча телеканалу М1 Емма Ді, Катерина Вареник, Руслан Корлиханов, Руслана Цахло та інші.

Також на святковий захід були традиційно запрошені всі учасники Експертного і Зіркового журі конкурсу, а також найактивніші респонденти онлайн-попитувань.

До речі, в даний момент триває другий етап голосування за найкращі торгові марки вже поточного, 2024 року, тому поспішайте підтримати в голосуванні своїх персональних Фаворитів! Напевно у вас є улюблені торгові марки різних товарних категорій, якім ви надаєте перевагу в повсякденному виборі та які ви без коливань порекомендуєте своїм знайомим. Вибирайте в голосуванні найкращих, тих хто своєю діяльністю реально заслуговує на звання «Фаворит Успіху» та право називати себе найкращим, №1 серед подібних.

Розіграш подарунків  (38 photos)

Невід’ємною частиною шоу «Фаворитів Успіху» є розіграш призів серед гостей заходу. На XVI церемонії нагородження «Фаворитів Успіху» розігрувалися кошики сгущенки від Первомайського МКК, а також сертіфикати порталу знижок «Покупон» і детокс-програми Wowdetox.

                               
Розіграш подарунків
Фото біля брендволу (Переможці) Фото біля брендволу (Переможці)  (99 photos)

Біля входу в концертний зал кожен бажаючий гість міг сфотографуватися біля «брендволу» на пам’ять і увійти в історію конкурсу.

Ці фотогалереї також доступні до перегляду в групах соціальних мереж, зокрема на Фейсбуці. Там зареєстровані в цих соц.мережах гості заходу можуть «відмітити» себе на фотографіях :)

Фото біля брендволу (Гості)  (83 photos)

Біля входу в концертний зал кожен бажаючий гість міг сфотографуватися біля «брендволу» на пам’ять і увійти в історію конкурсу.

Ці фотогалереї також доступні до перегляду в групах соціальних мереж, зокрема на Фейсбуці. Запрошуємо гостей заходу відмічати себе на фотографіях :)

Фото біля брендволу (Гості)
Final Final  (16 photos)

Вражаючим став завершуючий акорд святкового вечора – урочистий фінал!

Усіх представників торгових марок, які були відзначені на церемонії високою нагородою, запросили піднятися на сцену. Телебачення, фотографи, бурхливі оплески вшановували тих, хто працював без втоми цілий рік заради завоювання провідних позицій у конкурсі.

Слідуючи духу часу, на цій церемонії організатори відмовилися від традиційного феєрверку, проте панорамний фотосесія на згадку — обов’язкова і незмінна частина програми. Історичне фото з усіма переможцями під пісню We are the champions ознаменувало закінчення такого довгоочікуваного для всіх події.

Представники «Фаворитів Успіху» залишали сцену з медалями і... з надією повернутися на цю сцену знову, для набуття звання «Фаворит Успіху – 2019» за результатами своєї успішної діяльності у нинішньому році!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.