Відгуки переможців, представників Фаворитів (2011 рік)
  

Мы никогда специально не гонялись за документальным подтверждением позитивных отзывов о своей делятельности, — их было бесчисленное множество, — однако по итогам церемонии награждения «Фаворитов Успеха – 2011», мы решили сделать небольшую подборку для публикации в журнале «Генеральный директор».

«Ядран – Галенская Лаборатория д.д.», руководитель отдела маркетинга Алёна Погорелова

Компания «Ядран» благодарит организаторов девятой торжественной церемонии награждения победителей конкурса торговых марок «Фавориты Успеха – 2011»!

Атмосфера, созданная ведущими в зале, позволяла насладиться успехом в полной мере. Шоу-программа стала украшением церемонии, а розыгрыш подарков — приятным сюрпризом. Думаю, с нами согласятся все присутствующие в зале, приятно получать заслуженные награды, а если это делать в компании лидеров – приятно вдвойне. В этот день в зале были только победители! Так держать!

«Небесна Криниця», директор по маркетингу компании «Небесна Криниця» Ирина Примак

«За девять лет существования, конкурс «Фавориты Успеха» зарекомендовал себя как авторитетное мероприятие, одно из самых громких в нашей стране. С его помощью у каждого украинца есть прекрасная возможность узнать о самых лучших компаниях, заведениях, салонах, и сделать правильный выбор.

Для компании «Небесна Криниця» большая честь стать победителем в номинации «доставка питьевой воды» и получить признание киевлян.
Мы благодарим наших клиентов и всех-всех, кто высоко оценил наш продукт и сервис.

Желаем конкурсу «Фавориты Успеха» долгих лет существования и успехов в их сложном,но таком полезном деле!»

«Абсолют Таксі», директор ПП «Абсолют Таксі» Ірина Миколаївна Бояринчук

«Ми дуже раді 2-й рік поспіль бути найкращою інформаційною службою таксі та висловлюємо велику подяку організаторам конкурсу «Фаворити Успіху» за якісну та плідну роботу. Нам дуже приємно бути фіналістами цього конкурсу, оскільки не тільки визнання нашої служби кожного року, а й організація фінальної частини стає все кращою та кращою. Бажаємо бути корисними нашим споживачам та радувати всіх прихільників нашою роботою!»»

НаВсі100, продюсер музичної компанії Navsi100.com, співак, телеведучий Захар Клименко

«Я завжди з цікавістю спостерігаю за перебігом подій «Фаворитів Успіху», адже вважаю, що кращі обов’язково мають бути винагороджені! Пишаюсь отриманими нагородами і вважаю, що вони стимулюють до нових перемог і до покращення якості товарів чи послуг. Чесна боротьба за перемогу завжди дає позитивний результат у вигляді визнання споживачів та конкурсу «Фаворити Успіху»!»

«Наша Ряба», маркетинг менеджер з напрямку птиці Наталія Пироженко

Один із найважливіших аспектів піклування про здоров’я — це ретельний вибір продуктів харчування. Тому обираючи куряче м’ясо, споживачі хочуть бути впевненими, що воно відповідає високим стандартам якості та безпеки. Конкурс «Фаворит успіху» дає можливість споживачам та експертам висловити свою думку та віддати свій голос за улюблені марки. ТМ Наша Ряба вже давно зайняла впевнені позиції на ринку України, а перемогою на конкурсі «Фаворит Успіху» підтвердил а свій статус, отримавши нагороду «Абсолютний Фаворит Успіху» в номінації Куряче М’ясо 2011 року.

«Танец огня», керівник напряму з організації піротехнічних шоу «Танец огня» Наталія Кучугура

Компанія «Танец огня» вже понад 10 років виконує яскраві феєрверки своїм замовникам і не завжди є можливість дізнатись про їх враження та почути слова вдячності усім нашим колегам причасним до цього. І я вдячна конкурсу «Фаворити Успіху» за можливість це зробити у такій формі як нагорода, яку ми отримуємо вже третій рік поспіль. Це як визнання, що кожен співробітник нашої компанії досконало виконує свою роботу і надихає на нові досягнення в піротехнічному мистецтві.

«Газда», комерційний директор В’ячеслав Оксьоненко

«Нам дуже приємно працювати з торговою маркою, яка вже протягом трьох років здобуває перше місце в конкурсі торгових марок у категорії «Профілі металопластикових вікон» — REHAU, і ось нарешті в минулому році в рамки конкурсу «Фаворити Успіху» була внесена номінація: «Виробники металопластикових вікон», про це ми навіть не здогадувались до кінця року. Це дуже значимо для нас, що саме наша компанія стала Абсолютним Фаворитом у цій номінації. Будемо і надалі працювати для того, щоб не підвести народну довіру.»

«Телегид», директор издательства «Мега-Пресс» Владимир Артурович Шульга

Благодаря участию в конкурсе торговых марок «Фавориты Успеха», мы можем подвести наиболее важные итоги своей деятельности и узнать, как общественность воспринимает нашу работу и усилия, которые мы прикладываем. В 2010 году наш журнал удостоился наивысшей оценки — «Телегид» был признан лучшим телевизионным изданием Украины. Надеемся, что и в дальнейшем выбор наилучших марок товаров и услуг останется таким же объективным и независимым.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.