Роздача призів найактивнішим учасникам голосування за «Фаворитів Успіху»
  

Організатори конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху - 2015» підготували спеціальний приз для найактивніших учасників опитувань — випущену дуже лімітованим тиражем сувенірну чашка для кави або чаю з написом Keep calm and take THE BEST out of life! (англ. «Зберігай спокій і бери від життя НАЙКРАЩЕ!»). Цей сувенір від конкурсу дістається всім хто проголосував у 1 кварталі 2015 року в не менше 100 номінаціях, і чий обліковий запис користувача з’явився на дошці пошани респондентів.

За підсумками акції, що проводилася в останній тиждень березня, приз отримають 156 найактивніших і небайдужих учасників голосування. Кожен хто виконав умови акції — може вказати свою поштову адресу для доставки подарунка, який буде відправлено незабаром.

Проте, нам здається що 156 не надто гарне й рівне число, і ми вирішили продовжити акцію, щоб довести кількість розданих призів хоча б до 200.

Тому — акцію продовжено! Ми продовжимо роздавати призову чашку для кави або чаю учасникам опитувань, які проголосували в 100 та більше номінаціях і з’явилися на Дошці пошани респондентів 2015 року (але тільки тим, хто ще не отримал її раніше). Оскільки кількість призів уже обмежена — правила прості: хто виконає умови раніше — той і отримає приз. Для отримання призу — потрібно вказати свої уподобання в 100 або більшій кількості номінацій конкурсу. Акція діє тільки для жителів України.
Чашка Keep calm and take the best out of life!

Цей символічний сувенір — наслідування знаменитому британському плакату, випущеному на початку Другої світової війни, який закликав громадян до спокою в непростий для країни час. Keep calm and carry on! — гласив напис на плакаті – зберігайте спокій і займайтеся своєю справою! Зараз наша країна також переживає непростий час, коли звістки з східного фронту, з засідань уряду, валютного ринку, вриваються в наше життя не додаючи нам ні спокою ні нервових клітин.

Проте ми переконані, що спокій і бадьорий настрій необхідно зберігати в будь-якій ситуації, так само як і продовжувати за будь-яких обставин не дивлячись ні на що — брати від життя все тільки найкраще! Ми переконані, що основа благополуччя закладається не тільки на передовій. Свій внесок у благополуччя вносить кожен, хто незважаючи ні на що продовжує займатися своїми повсякденними справами, трудитися, прагнути, любити і здійснювати свої заповітні мрії. So keep calm and take the best out of life!


В даний момент в конкурсі представлені 540 номінацій, кожна з яких відповідає певній категорії товарів або послуг українського ринку. Напевно ви зможете вказати свої персональні уподобання в найцікавіших для себе категоріях, зможете впевнено порекомендувати найкращих номінантів і таким чином вказати найкращий вибір!

До речі, паралельно ми готуємося до церемонії нагородження Фаворитів Успіху – 2014, на якій будуть оголошені назви найкращих торгових марок товарів та послуг, які стали нам відомими за результатами дослідження громадських вподобань минулого 2014 року, а також імена найяскравіших зірок української сцени, які посіли 1-е місце в рейтингу завдяки масштабній підтримці своїх шанувальників і просто небайдужих користувачів порталу FAVOR.com.ua. Церемонію буде незабаром анонсовано, тож стежте за нами на Фейсбуці, ВКонтакті та в Твітері.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(26)
Hecтepoвa Hecтepoвa
А почему нельзя еще раз получить этот приз?
Ton Ton +2
Был очень рад получить заветную чашку. Мелочь, а приятно! Спасибо за выполнение всех обещаний организаторам. Это большая редкость в настоящее время.
анна (*.250.116) from the phone
Спасибо.Чашечку получила,очень рада.Будем продолжать участвовать в голосовании
olysyathebest1104 olysyathebest1104 +1
Вже отримали з братом чашки)) Дякуємо!
iruna_9 iruna_9 +2
Дякую, чашку отримала.Дуже задоволена.
Євгeнiя Євгeнiя +2
И я уже получила от вас чашечку! Спасибо большое, она меня очень радует =))
Anonymous (*.29.95) +2
Получила сегодня чашку Урра! У меня теперь чашка, которая мне действительно нравится! Правда, она нравится не только мне, еще детям – придется делиться.
СПАСИБО от всей семьи!
Oлeкcaндp_Шкypeй Oлeкcaндp_Шкypeй
Ще не було кружки. Але бачу, що потрібно ще зачекати...
Євгeнiя Євгeнiя +1
О, народ начинает получать чашечки =)) Классно, и я свою жду ;)
Christina Christina +2
Сегодня получила чашку) Спасибо!
Modified by author,
utilmind utilmind to barinova
Доброе утро! Скоро будет. Отправку задержали, но все всё получат.
barinova barinova
Добрый вечер!
Где моя выигранная чашка?
Hикa_M Hикa_M
ждем)
vivas vivas
Хорошо, что ответили. А то месяц прошел, а я все жду, думала, что уже и не будет. Буду ждать. Кто-то уже получил свою чашечку?
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.