Битва брендів на FAVOR.com.ua – дні, які остаточно визначить Фаворитів – 2017!
  

Медаль «Фаворит Успіху – 2017»До завершення народного голосування, що визначить Фаворитів року – 2017, лишилися лічені дні! Ваша думка має остаточно прояснити і поставити крапку в суперечках про те, які торгові марки стали найкращими, найбільш бажаними і найрекомендованими українськими споживачами у минаючому році!

Голосування тривало протягом усього 2017 року, з січня по грудень, і визначило рейтинг народної довіри до брендів у майже 600 категоріях товарів, послуг, столичних закладів, а також у ряді номінацій шоу-бізнесу.

Рейтинг 2017 року практично завершено, лишилося додати останні штрихи. Організатори конкурсу склали список номінацій (і їх виявилося напрочуд багато!), в яких до останньої хвилини буде зберігатися інтрига та невизначеність у тому, хто ж посяде 1-е місце і отримає звання Фаворит Споживачів – 2017.

Отже, битва брендів!

Смотрите полный список номинаций в которых идёт битва брендов, список из более 200 претендентов на звание Фаворита Успеха в своей категории. В этих категориях без преувеличения решающим может быть буквально каждый голос!

Дайте свої рекомендації найкращого вибору на FAVOR.com.ua, дивіться, що вибирають люди!

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться на початку весни. Слідкуйте за подальшими анонсами в соцмережах!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.