Вирішальний тиждень визначення Фаворитів Року – 2018
  

Голосування за Фаворитів Року 2018Буквально через кілька днів буде підведено підсумок самого інтригуючого етапу опитувань конкурсу, який покаже які торгові марки товарів та послуг були найбажанішими споживачами у 3-му календарному кварталі. Фактично це визначить Фаворитів суспільних уподобань та рекомендацій 2018 року. 3-ий квартал можна по праву вважати вирішальним для загальнорічного рейтингу, адже для учасника який впевнено лідирував 3 чверті року, фінальний етап стає риторичним і представляє лише дослідницький інтерес, а лідера вже можна буде достроково поздоровляти із заслуженою перемогою!

До кінця року ще 3 довгих місяці та фінальний IV етап опитувань, проте поспішіть встигнути проголосувати зараз, щоб внести свою вирішальну лепту в визнання успіху істинних лідерів, які своєю бездоганною роботою завоювали серця і довіру українців, чиї заслуги мають бути відзначені нагородою і званням «Фаворит Успіху – 2018»!

Приступити до голосування

Вибирайте найцікавіши для себе номінації, в яких ви напевно зможете вказати найбільш бажаних і улюблених учасників. Категорій безліч, наприклад квас, місцеве світле пиво, служба таксі, або лікарські засоби, такі як препарат від кашлю або від насморку, або фінансові послуги, такі як найкраща програма кредитування або депозитна програма року.

  Також у нас є кількість не особливо популярних номінацій, в яких зазвичай голосє зовсім небагато людей, і через це в них буквально кожен голос стає вирішальним. В деяких проголосувало менше десятка людей, тому важлимим є кожен голос. Дивіться ТОП-50 найменш популярних номінацій конкурсу і допоможіть нам визначити Фаворитів Року – 2018!.


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(1)
AnnAnya8 AnnAnya8
Доброго вечора. Допоможіть будь ласка. Зайшовши декілька днів назад на сайт, у мене під час голосування висвічувалася стрічка з лічильником номінацій до 300 щоб отримати подарунок. Сьогодні цей рядочок пропав:( я проголосувала вже більш як в 310 номінаціях, а віконечка з отриманням подарунку(як раніше)немає...допомоіть мені вирішити цю проблему..що мені робити?
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.