“Favorites of Success” logo Експертне голосування рейтингу «Фаворити Успіху – 2019»
© FAVOR.com.ua
 
Експертне голосування рейтингу «Фаворити Успіху – 2019»
  

Восени на FAVOR.com.ua триває один з найважливіших етапів конкурсу «Фаворити Успіху» – опитування експертної думки щодо товарів і послуг України 2019 року

Етап є одним з найзначущих при проведенні щорічного циклу досліджень громадської думки, і дозволяє визначити Фаворитів українського ринку за думкою провідних авторитетних фахівців, а також українських знаменитостей. Нагадаємо, що за методикою конкурсу, при підведенні підсумкового щорічного рейтингу в номінації, оцінка Експертів складе 40% фінального рейтингу, а думка зіркового «журі успішних людей» – 20%.

Схема побудови комплексного рейтингу конкурсу «Фаворити Успіху»Склад експертних комісій формується окремо для кожного напрямку ринку товарів і послуг, відповідно із професійною спеціалізацією учасників журі. Зі складом експертних комісій можна ознайомитись на сайті організаторів. У визначенні Фаворитів беруть участь професіонали авто-ринку, експерти з продуктів харчування та напоїв, з побутових товарів і косметики, спеціалісти з дітячих товарів і різним категоріям ринку послуг, а також знавці таких специфічних напрямків ринку послуг як «Життя міста», «ЗМІ» та «Шоу-бізнес».

За методикою конкурсу, розробленою Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), для об’єктивної та репрезентативної оцінки конкурсантів, у кожній номінації має проголосувати не менше ніж 5 авторитетних спеціалістів і не менше 5 знаменитостей. (Але, зрозуміло, чим більше — тим краще! :)

Нижче показано поточний рівень репрезентативності спеціальних журі для всіх 611 категорій конкурсу 2019 року:

Експерти
Журі Успішних Людей
* Статистика автоматично перераховується на FAVOR.com.ua кожні 5 хвилин.

Коли обидві позначки дійдуть до 100%, голосування буде автоматично зупинено, результати будуть передані для перевірки незалежним аудиторам, а переможці конкурсу «Фаворити Успіху – 2019» прийматимуть від усіх нас привітання з заслуженою перемогою і готуватися до отримання нагороди на щорічній урочистій церемонії!

IdeaДо речі, методикою конкурсу допускається самовисування до експертного журі. Тому, якщо ви можете професійно оцінити якість товарів і послуг в певних категоріях не з точки зору споживача, а як компетентний спеціаліст — ласкаво просимо до експертного журі! Реєстрація за посиланням expert.favor.com.ua.


ГолосуванняТим часом триває 3-ій, ВИРІШАЛЬНИЙ етап цілорічного споживацького голосування

Нагадаємо також, що кожен рік з січня по грудень на FAVOR.com.ua визначаються й Фаворити Споживачів. З початку 2019 року і до середини вересня в голосуванні вже взяли участь понад 29 тисяч мешканців України, які висловили свою думку і дали власні оцінки товарам та послугам ринку. У сукупності учасники голосування зробили вибір торгових марок, які заслуговують найбільшої уваги та довіри українців таким чином стали рекомендацією № 1 на думку споживачів, Фаворитами України 2019 року.

Взяти участь у споживацькому голосуванні може кожен бажаючий, і робити це можна кожен календарний квартал з чистого аркуша! При підведенні підсумків споживацького голосування береться середня сума балів, отриманих у всіх 4-ох календарних кварталах. Крім того, рейтинг споживачів має 40% ваги в комплексному, так званому Абсолютному рейтингу, наряду із експертною оцінкою та думкою «зіркового» журі.

Рекомендуйте своїх власних Фаворитів на FAVOR.com.ua, користуйтеся рекомендаціями спільноти, та беріть від життя найкраще!

https://favor.com.ua/en/news/31848.html