“Favorites of Success” logo Битва брендів на FAVOR.com.ua – дні, які остаточно визначить Фаворитів – 2020!
© FAVOR.com.ua
 
Битва брендів на FAVOR.com.ua – дні, які остаточно визначить Фаворитів – 2020!
  

Саме час діяти, щоб підтримати свої улюблені бренди минаючого року! На FAVOR.com.ua триває завершальний етап народного голосування, який остаточно визначить народних Фаворітов Успіху – 2020!

Рейтинг 2020 року практично завершено, лишилося додати останні штрихи, які буде остаточно зафіксовано 31 грудня о 23:59:59. Ми склали список номінацій в яких до останньої хвилини буде зберігатися інтрига та невизначеність у тому, хто ж посяде 1-е місце і отримає звання Фаворит Споживачів – 2020. І таких номінацій виявилося напрочуд багато, більше сотні (за посиланням нижче):

Декілька прикладів «Битви брендів»:

Ми знаємо, що цей рік був вкрай важким для безлічі напрямків ринку, що постраждали від коронакризи, перш за все від весняного локдауна. Проте, споживачі голосують за довіру до брендів. Навіть у 2020 році нам необхідно знати, яку столичну мережу кінотеатрів глядачі вважають найкращою: Мультиплекс чи Батерфляй?

Дивіться повний список номінацій в яких триває битва брендів, з понад 300 претендентів на звання Фаворита Успіху в своїй категорії. У цих категоріях без перебільшення вирішальним може бути буквально кожен голос!

Дайте свої рекомендації найкращого вибору на FAVOR.com.ua, дивіться, що вибирають інші люди!

Голосування тривало протягом усього 2020 року і визначило рейтинг народної довіри до брендів у понад 600 категоріях товарів, послуг, закладів, а також у ряді номінацій шоу-бізнесу. У перших трьох кварталах свою думку відносно товарів і послуг вже висловили 31426 респондентів з усіх куточків України. Статистика та цифри про дослідження.

На жаль, з очевидних причин, в минаючому році нам не вдалося провести церемонію нагородження Фаворитів попереднього, 2019 року. Тому, про всяк випадок, ми поки не наважуємося запланувати й дату наступного урочистого заходу. Проте, так чи інакше, Фаворити Успіху – 2020 будуть оголошені! Стежте за подальшими анонсами рейтингу брендів України в Інстаграмі та на Фейсбуці!

https://favor.com.ua/en/news/battle-of-the-brands-2020/