У ряді категорій вже відомі Фаворити Споживачів – 2019!
  

Фаворит Успіху – 201930 вересня завершився вирішальний етап голосування конкурсу народних уподобань «Фаворити Успіху – 2019». І, в досить великому ряді номінацій, Фаворити Споживачів уже визначені!

Звичайно, оригінальна методика конкурсу передбачає опитування громадської думки протягом усього року, з січня по грудень. Мета щорічного дослідження — визначення найкращого вибору серед повного асортименту пропозицій ринку споживчих товарів і послуг, визначення Фаворитів Року.

Народне голосування розділене на 4 етапи, що дорівнюють чотирьом календарним кварталам. Підсумкова, річна оцінка кожного учасника — це середня оцінка отримана учасником в кожному квартальному етапі.

Але якщо за підсумком трьох кварталів в будь-якої з категорій з’ясувалося, що розрив між лідером і учасником №2 виявився великий настільки, що ніяка оцінка фінального IV етапу опитувань вже не в змозі зрушити лідера з 1-го місця, то його можна достроково вітати із заслуженою перемогою!

Фаворитами Споживачів – 2019 стали бренди, компанії та заклади в таких категоріях:
(Посилання клікабельні для перегляду рейтингових позицій всіх гравців ринку в категорії)

Трішки статистики та цифр про дослідження

Інтернет-опитування проводилося протягом трьох кварталів 2019 року, з 1 січня по 30 вересня. Респондентам пропонувалося надати свою рекомендацію найкращого вибору серед повного асортименту пропозицій в будь-який з 612 категорій споживчих товарів і послуг.

У голосуванні взяли участь 31426 респондентів з усіх регіонів України (за винятком територій тимчасово окупованих РФ), або 32151 людей загалом (але голоси нерезидентів України враховувалися тільки в розділах «Шоу-бізнес» і «Туризм»).

Більше третини респондентів — жителі столичного регіону:

Респонденти конкурсу Фаворити Успеху – 2019 на мапі України
Жінки набагато охочіше чоловіків заповнюють анкети конкурсу та більш активні в голосуванні. Так протягом 9 місяців 2019 року в опитуванні вже взяли участь 10262 чоловіка і 21164 жінки.
Чоловіки — 32,66%
Жінки — 67,34%
Стать респондентів

Вік респондентів розподілений наступним чином:

* Статистика по 99,11% респондентам, що вказали свій рік народження.

Всім учасникам голосування пропонувалося заповнити анкету, для визначення соціально-демографічного портрета небайдужої аудиторії. Анкету заповнили 36,32% респондентів, що мешкають в України. Вийшла досить цікава картина. Більше половини заповнивших анкету вказали, що мають вищу освіту і в основному мають середній рівень доходу.

Це підтверджує думку, що Інтернет-суспільство з активною життєвою позицією в Україні в загальній масі представлено «середнім класом». Середній клас є найбільш активним на ринках, і на його частку припадає левова частина попиту, що можна пояснити наступним чином: багаті хоча і мають високі середні витрати, проте є порівняно нечисленним класом, з іншого боку, частка бідних в суспільстві є більшою, проте їхні середні витрати є порівняно невеликими. Разом з тим, поведінка середнього класу на ринках є найбільш раціональною (а відтак — найбільш прогнозованою) порівняно з найбагатшими (представники яких в основному присутні в складі Журі Успішних Людей конкурсу), для яких практично не існує фінансових обмежень, та найбіднішими, яких турбує питання задоволення виключно базових потреб.

Середній клас в Україні у найближчому майбутньому зростатиме. Вивчення особливостей попиту середнього класу, цінностей та стилю життя цієї групи громадян дозволяє спрогнозувати розвиток окремих ринків у майбутньому та допомогти у провадженні маркетингової стратегії, зокрема рекламних кампаній, позиціонуванні товарів на ринку.

Поквартальна динаміка голосування з січня по вересень і активність респондентів у голосуванні були такими:

Згідно з методикою дослідження, кожен учасник народного голосування має можливість проголосувати з чистого аркушу до чотирьох разів на рік. Багато людей скористалися цією особливістю рейтингу, щоби підтримувати свої улюблені бренди товарів і послуг щоквартально. Найактивніші з небайдужих споживачів, які вказали свої уподобання і рекомендації щодо найкращого вибору в 100 або більшій кількості номінацій, представлені поіменно на Дошці пошани.


Битва брендівА тим часом, в ряді категорій, де розрив між учасниками №1 і №2 все ще недостатньо великий, триває фінальна «Битва брендів»! Невелика різниця в рейтингу не дає можливості однозначно говорити про чиєсь лідерство і не дозволяє вітати заздалегідь з перемогою жодного з учасників. Тому попереду у нас ще майже три місяці голосування, яке визначить в результаті найкращих з найкращих!


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.