Битва брендів – 2023 вже завершилась, а у 2024 ще не почалась
  

Битва брендів конкурсу «Фаворити Успіху» проходить щорічно в IV календарному кварталі. Наступна битва розпочнеться 1 жовтня 2024 року.

До наступної Битви брендів залишилося:
Битва брендов на FAVOR.com.ua

Що таке Битва брендів?

Битва брендів – заключний етап народного голосування, що проходить в IV календарному кварталі, коли картина громадських уподобань вже практично сформувалася і майже очевидна з опублікованого рейтингу. Це змагання між двома лідерами за перше місце з мінімальним розривом в рейтингу, як правило, менше 1 балу.

Мета битви брендів в тому, щоб дати можливість небайдужим споживачам остаточно визначити найкращий вибір між двома варіантами в категоріях, в яких все ще зберігається інтрига і невизначеність в тому, хто саме стане Фаворитом Року. Щоби в решті дізнатися рекомендацію №1 коли вибір дуже складний і майже рівнозначний через невеликий розрив у рейтингу, який легко можна подолати навіть невеликою кількістю голосів. У період Битви брендів вирішальним для визначення переможця може стати буквально кожен голос!

IV річний квартал...Нагадаємо, що згідно з методикою дослідження, народне голосування рейтингу уподобань «Фаворити Успіху» розділене на 4 етапи, які по черзі тривають протягом року. Період кожного етапу дорівнює одному календарному кварталу. Фінальний річний рейтинг кожного учасника є сукупністю балів, одержаних ним у кожному з 4-ох кварталів. Причому рейтингова таблиця складається таким чином, що рейтинг лідера дорівнює 5 балам, а рейтинг інших учасників нормується пропорційно за шкалою від 0 до 5.

Розподілення народного голосування на 4 етапb дозволяє відстежити динаміку в змінах уподобань громадскості, а також уникнути флешмоб-накруток. Оскільки різкі сплески активності на підтримку одного учасника з часом згладжуються в підсумковому рейтингу. Цілком можливо провести масовий флешмоб одноразово, але вкрай складно повторити цей фокус кілька разів протягом року. (Не кажучи про безліч інших технічних засобів ідентифікації та перевірки унікальності респондента для протидії накруткам.)


Send by E-mailSend by E-mail   Print versionPrint version
Comments(0)

No comments yet… Be the first to leave comment on this topic!

or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.