Pending audit resultsThe survey results in this category is currently being tested by independent auditors: a marketing research company InMind and the Kiev International Institute of Sociology (KIIS).
Complete, comprehensive ratings of contestants will be available at public shortly after processing the questionnaires of Experts and Celebrities Juri’s. Prior to completion of the audit, only results of survey of an Internet-auditory are available.
InMind and KIIS
This category presents the companies and trade establishments of Kyiv.
Only Kyiv people can evaluate the nominants. Residents of other regions, guests of the capital, are unable to vote, but can freely browse the results, or leave their opinions.
Coat of arms of Kiev
Results
The total survey results of 2023 by the integrated assestment in category
City Life / Health and beauty places / Dental clinic
Info Integrated, “absolute” ratings is calculated by survey results of 3 respondent groups.   Details…
 
Consumers (40%)
 
Experts (40%)
 
Celebrities (20%)
1. Люми-Дент Link 5
 
2. ЕСЛІ Link 0.77
 
3.
~
Юта  0.25
 
4.
~
Porcelain Link 0.20
 
5.
~
Фалтіс Link 0.18
 
5.
~
Эстет-Класс  0.18
 
7.
~
Формула Link 0.17
 
7.
~
Французський стоматологічний центр Link 0.17
 
9.
~
Харизма Link 0.15
 
9.
~
Центр ізраїльскої стоматології Link 0.15
 
11.
~
Енран Дент  0.08
 
11.
~
Клиника Андрія Лукашука Link 0.08
 
11.
~
Призма Link 0.08
 
11.
~
Смайл Link 0.08
 
15.
~
Oxford Medical Link 0.07
 
15.
~
Стомакон Link 0.07
 
15.
~
Унімед-С Link 0.07
 
18.
~
Стоматологическая клиника доктора Мельника Link 0.03
 
View results of current, 2024 year  Show all companies
Is the list of participants incomplete or inaccurate?
Some participant is not listed, or vise versa, it's necessary to remove the nominee which has gone out of market? Please inform the organizers of the survey about that!
Add
company
Delete
company

Normed consumer's score are calculated by 5-score scale, accordingly to the methodic of the research.
Notice
The participant which took the 1st place in this rating is by aggregate opinion of all three respondent groups is the best choice in 2023, the absolute recommendation of #1 in the category “Dental clinic”.
Using this rating is only possible with obligatory link to the source.  Details…
Leader of this rating has an opportunity to get benefits of the rights and privileges of winner, the “Absolute Favorite”. The winner may be represented in the status of the best choice in the category “Dental clinic”, and receive an award, a gold medal Favorite of Success – 2023, on an annual awards ceremony, along with the right to use its image in the advertising and labeling.  Details…
Comments(71)
all in a row | positive | negative
Inna34 Inna34
якраз нещодавно прочитала на teletype статтю про Сучасні підходи до лікування захворювань зубів:teletype.in/@mens-womens-health/s7QBqRenJ7j рекомендую ознайомитися)
Aлeкceй67 Aлeкceй67
Хочете виправити недоліки в зубному ряді без брекетів? Відкрийте для себе інноваційний метод корекції зубів – зубні алюгнери від Sirius Dent Clinic! Забудьте про нестачу впевненості через нерівні зуби – зараз можна виправити їх незамітно та ефективно. Дізнайтеся більше про переваги та процес використання алюгнерів за посиланням: siriusdentclinic.com/dent/aligners.
id176187-Ванда Юськив Ванда Юськив to Игорь Макар
А вас стоматологическая клиника в Днепре интересует? Я правильно поняла? Из личного положительного опыта могу вам уверенно SOCclinic рекомендовать. Впервые я туда записалась для того, чтоб сделать панорамный снимок челюсти socclinik.com/ru/service/diagnostics/ и далее уже там же лечила зубы у хорошего специалиста.
id175397-Игорь Макар Игорь Макар
Хотел бы я увидеть список таких клиник по городу Днепр
id180749-Лермик Лермонтов Лермик Лермонтов
Розумію ваші переживання і важливість обрати кращі стоматологічні клініки в Дніпрі stomaservice.com.ua/ , адже я сам колись був на вашому місці. Знаючи, наскільки це може бути складним завданням, я хочу поділитися своїм досвідом і рекомендувати вам Стома Сервіс – це клініка в Дніпрі, де працюють справжні професіонали своєї справи. Стоматологи тут не лише володіють усіма сучасними методами лікування та діагностики, але й підходять до кожного пацієнта з особливою увагою та турботою. Я обрав цю клініку не тільки тому, що тут новітнє обладнання, що дозволяє проводити процедури швидко та з мінімальним дискомфортом., а й тому, що тут прекрасна атмосфера довіри та професіоналізму, яку ви відчуваєте, як тільки переступаєте поріг клініки.
id181788-Ler Leon Ler Leon
Давно вже шукаю гідного стоматолога в Дніпрі, адже наші зубки – це не лише наша візитна картка, а й джерело здоров’я та самопочуття. Хотілося б знайти спеціаліста, до якого можна було б звертатися не тільки у випадках невідкладної допомоги, а й для профілактичних оглядів, лікування та, можливо, навіть естетичних процедур.
Cawka Cawka
якщо брати до уваги ціни То мені дуже подобаються лікувати зуби в Тернополі в стоматологічній клініці dentmaster.com.ua/price/ якої До речі немає тут у списку чомусь Хоча вона широко відома навіть за кордоном А точніше в Польщі бо Окрім українців сюди також їздять лікувати та виконувати послуги по імплантації як одного зуба так і цілої щелепи із Польщі та інших країн і якість послуг тут на дуже високому рівні а ціна знижена бо вони мають власну лабораторію по виготовленню коронок та інших потрібних матеріалів
Ruslan_Vorobei Ruslan_Vorobei comments positively on Люми-Дент from the phone
Проходив лікування в клініці на Левка Мацієвича у лікаря Кухар Ірина Дмитрівна. Не вперше звертаюсь по терапевтичному лікуванню (пломбування зубів), задоволений відношенням лікаря і атмосферою у клініці. Рекомендую до відвідування!
Drrr Drrr from the phone
Була на видаленні 2х зубів мудрості на Левка Мацієвича у лікаря Гнипа Віталія Володимировича. Все пройшло швидко та безболісно. На черзі ще 2 зуба, тому цього разу не буду навіть боятись. Раджу цю клініку за професіоналізм та клієнтоорієнтованість
Volodymyr1963 Volodymyr1963 from the phone
Я прохожу лечение в стоматологи Люми-дент на Позняках. Хочу отметить высокую квалификацию стоматолога-терапевта Острянко А.В. Каждое посещение оставляет приятное впечатление благодаря оперативной, профессиональной работе администраторов. Большое спасибо всем!
Modified by author,
Valentyna57 Valentyna57 comments positively on Люми-Дент from the phone
Проходила лікування на Позняках у лікаря Охременко Василя Олексійовича, підхід був дуже кропітливий, лікар зміг зрозумілими словами пояснити проблему та процес її вирішення. Швидко записали на прийом, нагадали про нього. Лікування прошло без болю та дискомфорту. Лікарь від Бога!
Юлiя_Kyдeля Юлiя_Kyдeля comments positively on Люми-Дент from the phone
Була на консультації у двох професіоналів своєї справи, терапевта Романюк Марії Олександрівни та у ортопеда Яковишена Валентина Миколайовича. Вони все детально розписали у прорахунку і підсказали, що перед встановленням вінірів потрібно пролікувати зуби. На КТ все детально було видно. Лікування буду проходити саме у них. Рекомендую Люмі-Дент всім хто дійсно турбується про свою посмішку.
angela_citydweller angela_citydweller from the phone
Нещодавно проходила лікування в клініці Люмі-Дент, що на Позняках, у лікаря Острянка Олександра Васильовича. Рекомендую, адже лікування пройшло абсолютно безболісно та якісно. Робила чистку каналів та пломбування. Все на вищому рівні. Дякую лікарю за чутке, кропітке ставлення та професіоналізм. Обов’язково повернусь!
Oлeкcaндpa200012 Oлeкcaндpa200012 comments positively on Люми-Дент from the phone
Відвідувала клініку на Позняках за адресою Анни Ахматової 14а. Чудовий сервіс і професійний підхід лікарів. Була на професійній чистці у Власюк Світлани Петрівни. Дуже рекомендую. За 1 годинку часу привели зубки в порядок .
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
Aye Nay
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.