Look at leftPlease select the nomination of the Contest (from the list at left side), to view the list of participants of the poll, specify the most successful names, leave a comment about most notable trade marks or names.

Тут, у 615 категоріях представлені торгові марки товарів, послуг, столичні заклади, ЗМІ та зірки українського шоу-бізнесу. Зайдіть до будь-якої цікавої для вас категорії і ви знайдете повний перелік її учасників, наявних на ринку України, з адресами їх офіційних веб-сайтів.

Каталог постійно розширюється, тож і ви можете запропонувати до внесення актуальну для вас категорію, звернувшись до організаторів.

Голосування

Всі торгові марки, компанії, заклади і персоналії, що представлені у каталозі щорічно і протягом усього року беруть участь в конкурсі народних уподобань «Фаворити Успіху». Найкращий вибір визначають три респондентських групи: Експерти (галузеві спеціалісти), Журі Успішних Людей (українські публічні люди та знаменитості), а також безпосередні Споживачі. Ви можете увійти до складу споживацького журі та зробити свій вплив на визначення Фаворитів року — 2020 найкращих торгових марок, компаній та виконавців.

ГолосуванняПід час голосування можна:

  • Обирати найкращих у категоріях (при цьому рейтинг обраних учасників зростатиме).
  • Змінювати свій вибір, переставляючи відмітки з одних учасників на інших (при цьому рейтинг учасників, з яких відмітки знято, знижуватиметься). Система голосування дає можливість проголосувати за певну марку в категорії лише один раз у квартал. Тому при спробі повторно проголосувати за певного учасника у тій самій категорії у поточному кварталі, ваш голос «перезаписується», а не додається.
  • Пропонувати до участі нові пропозіції, які нещодавно з’явилися на ринку та ще відсутні у каталозі.
  • Пропонувати до видалення з каталогу учасників, які зникли з ринку. Претензії щодо якості продукції, незадовільного обслуговування та інше не можуть бути приводом для видалення учасника з каталогу.
  • Розміщувати обгрунтовані позитивні чи негативні відгуки щодо певних учасників каталогу або ситуації в категорії в цілому.
Активне голосування

Якщо у вас є час та натхнення, ви можете обирати Фаворитів у багатьох або всіх категоріях. Імена Споживачів, які проголосували у найбільшій кількості категорій, публікуються у «Десятці найактивніших».

Та це не єдина перевага активної участі у визначенні Фаворитів!

Проголосувавши у 100 категоріях ви отримуєте статус Активного Споживача, який передбачає розміщення вашого профайлу на «Дошці пошани активних респондентів».

Якщо ж ви проголосуєте у половині всіх наявних категорій, то будете зараховані до кола Споживачів-Аудиторів і зможете взяти участь у щоквартальній перевірці адміністрування голосування. Перевірка проходить у визначенний час в офісі Організатора та дозволяє відслідкувати дотримання методики щодо зарахування/видалення голосів респондентів, відстеження та запобігання штучним накруткам і фальсифікаціям.

Запобігання фальсифікаціям

Організатор має право перервати чи заборонити участь у голосуванні у випадку спроб штучного збільшення кількості голосів за певних учасників (голосування за допомогою програмних засобів (ботів), створення фіктивних поштових скриньок або використання тимчасових поштових сервісів і таке інше). Голоси відстороненого Споживача анулюються. Організатор лишає собі право не повідомляти Споживачів, що використовують заборонені прийоми, про відсторонення останніх від голосування


Ви живете в Україні, кожен день обираєте для себе товари та послуги, шляхом спроб та помилок визначаєте своїх Фаворитів і ви готові поділитися своїм досвідом з іншими?

Кому ж, як не вам визначати успіх товарів та послуг, називати найкращих?!

Comments(171)
id175397-Игорь Макар Игорь Макар
Коллеги, кто имел опыт заказа профессионального пожарного оборудования? Расскажите как этот процесс происходит. Как всё сделать правильно и ничего не упустить из виду?
id175736-Татьяна Красовская Татьяна Красовская +1
Усім привіт! Поспішаю поділитися приємною новиною. Ось що я знайшла. Чарівний посуд на цьому ресурсі fortuna-opt.com.ua/. А як тобі?
id175560-Andrii Melnyk Andrii Melnyk
Подскажите пожалуйста как добавить в ваш катало свою компанию mimikids.com.ua ?
id174346-Alex Sigls Alex Sigls
Очень интиресный факт. Огромное спасибо автору за такую хорошую и полезную статтю. Нехватало немного денег взял на 2 платежа без комисий и %. Я недавно брал себе Galaxy a51 со скидкой отичный смартфон сам тут покупал и вам рекомендую. q-techno.com.ua/shop/telefony-mobil-nye/virobnik_samsung
Не на правах рекламы я бесплатно подарю всем читателем многоразовый промо на скидку 11Z213Q100
Idnew Idnew
Как добавить свою компанию Химчистки ковров и клининга в Киеве и регионе www.koverchist.com/?utm_source=backlink
Екатерина (*.145.228)
Не нашла категорию, чтобы добавить SMM-агентство в Киеве Kiwi agency https://www.kiwiagency.com.ua/. Подскажите, как добавить это агентство?
Олег (*.150.54)
Как добавить свою компанию Бюро переводов Эксперт, регион – Киев https://expertperevod.com/
id173480-Gradius Лестницы в до Gradius Лестницы в до
хотел бы добавить свою компанию по изготовлению лестниц в дом: stupeni.kiev.ua/ в список голосования, но нет подходящей рубрики, как можно исправить?
alacran3d alacran3d
Чи не плануєте розширити розділ «Послуги»? Наприклад додати в цей розділ категорію «Послуги з дизайну та архітектурне проектування», пропоную для початку додати студію vio-design.kiev.ua/ Користувачам ресурсу було б не зайве дізнатись про таку сферу послуг та голосувати за ту, яка быльш сподобалась.
Денис (*.246.248)
Заказ воды в Одессе на сайте https://woda.od.ua/
Modified by author,
id170512-Help Apple Help Apple
нам если нужно мы чехлы на macbook isupport.kz/shop/cases-macbook покупаем только в isupport компании
Катя Юсти (*.143.198)
Клиника эстетической медицины и клеточной терапии в Киеве https://coolaser.clinic/ . Возвращают тела к молодости)
лapa_гyбepмaнн лapa_гyбepмaнн -1
Всем привет. Делаю ремонт в квартире. Нахожусь в выборе покупки фотообоев для стен. Нашла нормальный магазин, там предлагают покупать вот эти фотообои в гостиную luxury-textile.ua/categories/fotooboi/gostinaya/ цены ц них хорошие, большой ассортимент. Кто-то может подсказать норм не норм?
id171186-Слава Vector Слава Vector -1
Проектор www.proektor.org/products/portativnyj-proektor/ прибыл в течение двух дней с момента размещения заказа. С отличным современным сервисом отслеживания. Очень рекомендую любому.
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.