Survey
Profile publications / Health, medicine
Please choose in list up to 5 editions, which you by personal experience consider the best, most trustworthy and would recommend to your friend.
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Show 17 more less known editions
Add
edition
Delete
edition
Idea It looks like you are not registered yet on FAVOR.com.ua. After submitting the vote you will have to identify yourself to make the vote counted.
Comments(13)
all in a row | positive | negative
Inna34 Inna34
Зараз я замислююся про пластичну операцію, абдомінопластику. Вивчаючи це питання, я натрапила на хорошу статтю на Teletype на цю тему: teletype.in/@mens-womens-health/plastic-surgery. Поки що я вирішила звернути увагу на альтернативні методи, описані в цій статті. Поділіться, будь ласка, вашими перевіреними методами😀 Як ви відновлювали фігуру після пологів?
sever21 sever21
Читаючи матеріали на медичному порталі, я виявив інформацію про імпотенцію healthissue.info/ у чоловіків. Це було досить освітньо, тому що багато хто думає, що це пов’язано тільки з віком, але насправді причин може бути набагато більше. Виявляється, спосіб життя, дієта, стрес та багато іншого можуть вплинути на цей стан. Важливо зауважити, що вчасне звернення до фахівців допоможе вирішити цю проблему.
felik felik
А хто може підказати надійні медичні ресурси в інтернеті? Цікавлять деякі теми, які хотілось би вивчити більш детально.
id181723-Юлиана Викторовна Юлиана Викторовна
Коли я дізнався про проблеми з печінкою, мені було важливо знайти якісний препарат для її підтримки. Аптека «Здравиця» дозволила мені замовити потрібний препарат онлайн без будь-яких проблем. Головні переваги: широкий асортимент, доступність інформації про кожен препарат і швидке виконання замовлення. Раджу і вам тут купувати препарати для печінки zdravica.ua/preparati-gepatoprotektori-dlja-pechinki та інші. Тепер я завжди знаю, де купити найкращі ліки для свого здоров’я!
id181634-Hassan Rinn Hassan Rinn
Начинать борьбу с таким заболеванием тяжело, но, если обратится к высококвалифицированным специалистам, можно быть спокойными, вы будете знать, что ваше здоровье в надежных руках.
Лечение рака желудка за границей www.gsdinternational.com/ru/conditions/stomach-cancer советую проводить только в этой клинике, благодаря квалифицированной помощи их специалистов, мой брат смог побороть свой недуг. Поэтому я могу и вам советовать туда обращаться, на сайте есть информация.
id181635-Saskko orell Saskko orell
Лучше всего насобирать нужную сумму и реально поехать на обследование в хорошую клинику слышал что в италии есть хорошая клиника которая поможет и подлечить и обследовать.
Buikal Buikal
Согласен с вами полностью сейчас без хорошего обследования очень тяжело потому что наши врачи могут поставить даже не верное дело нас советую сразу ехать за границу и там проверяться.
Parmanent Parmanent
Где можно подлечить рак желудка у моего друга сейчас проблемы с желудком врачи говорят подозрение на рак нужно хорошо обследоваться хочу помочь ему найти хорошую клинику.
Aлeкcaндp_Жapкoв Aлeкcaндp_Жapкoв comments positively on Секреты исцеления (Toloka)
Хорошие действенные советы!
poccomaxa poccomaxa comments on Мистер Блистер
Интересный журнал. Правда он больше для фармацевтической области, а не для общего доступа
otak otak
я читала раніше регулярно семейний доктор – просто супер журнал!
Kotya Kotya comments on Женский журнал. Здоровье (Perekhid Publishing House)
Очень люблю Женский журнал. Здоровье
Pantera Pantera
Жаль, что в перечне нет ЗОЖ (Здоровый образ жизни), очень многие читают и очень нравится.
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
Aye Nay
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.