Gift!
Vote in 150 nominations to get the guaranteed gift!
Now we’re giving away gifts from the prize fund for the choice to all the most active respondents!
Survey
Show business / Female singer
Please choose in list up to 5 the singers, which you by personal experience consider the best, most trustworthy and would recommend to your friend.
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Show 86 more names of less known singers
Add
singer
Delete
singer
Idea It looks like you are not registered yet on FAVOR.com.ua. After submitting the vote you will have to identify yourself to make the vote counted.
Comments(2007)
all in a row | positive | negative
AlexAngel (Kharkiv)
Антон Иваниченко (Крым)
По твоим словам видна твоя культура (ведь у каждого ее понимание свое). Жаль но отношение к Валевской очень испортилось из-за ее фан-клуба (ф/к Могилевской норм :) так как от них я плохогно не слышал).

Еще одно заходил на ваш форум… Знаешь признавать поражение до об*явления резуультатов не очень хорошо..

Добавлено: Сб Ноя 10, 2007 2:59 pm Заголовок сообщения:
Ребята, я вынужден сказать следующее. Мы проиграли в "Фаворите успеха". Причём с треском. Наташа из-за фокусов с голосованием оказалась аж на 25-ом месте…
Антон Иваниченко (Crimea (under Russian occupation))
AlexAngel из Харькова. Пусть ваша Руслана показывает свои "Дикие танцы" где-нибудь в глухой Африке племенам Мумбо-юмбо! А я за культуру в лице двух Наташек, Валевской и Могилевской.
AlexAngel (Kharkiv)
Антон Иваниченко

Давай розставимо всі крапки над "і"

Використати унікальну древню гірську культуру в сучасному шоу, на основі культового ритму гір створити нову музику — такі цілі ставила перед собою співачка.
"Дикі танці" — сучасна компіляція древніх етнічних гуцульських мотивів (ритмів і танців) і нових течій поп- і рок-музики. "Дикі танці" — це культові етнічні ритми у поєднанні з ультрасучасними стилями.

З інтервью:
Бі-Бі-Сі: Пісня "Дикі танці" уособлює свободу. Там і слова про свободу є. Як Ви бачите цю свободу, що вона означає для Вас?
Руслана: Для мене слово "дикий" — це і є свобода. "Дикий" у хорошому розумінні, бо первісне значення слова "дикий" — саме людина вільна, яка дуже близька до землі, до всесвіту, вона є в гармонії. Людина повинна зараз вміти відкривати свої ресурси. Я б дуже хотіла, щоби люди вірили в свої можливості. Кожна людина здатна на неймовірні вчинки — у найкращому розумінні цього слова. Я б хотіла, щоби люди прислуховувалися до Бога і до свого серця. І тоді просто будуть фантастичні речі. Зараз важкий світ, багато агресії, багато жорстокості — і ми повинні об'єднуватися, щоби перемагати ці негативні емоції. Я думаю, що в даному розумінні свобода — це прагнення до досконалості, прагнення до вершини; щоби ми не були ліниві. Нас дуже багато розбещує розважальна індустрія. Я б хотіла, щоби в шоу-бізнесі було прагнення не тільки до заробляння грошей, але до якоїсь елементарної духовності. Я бачу, що люди прагнуть цієї духовності, що їм потрібно не тільки себе якось розважати, але дуже багато людей прагнуть до серйозних почуттів. Напевно, "дикий" — це сила людська, людського характеру.
---------
А тепер у кого з цих співачок альбоми видані в інших країнах (Америка, Європа, Азія, Африка) (нагороди золото і платина)? Хто має нагороду визнання в світі (WMA)? Хто займається благодійними проектами не тільки в своїй країні а і по за її межами?
І виходячи з цього Руслану можна назвати справжньою культурою і гордістю України!
Антон Иваниченко (Crimea (under Russian occupation))
Уважаемый Владимир из Киева. Я дам ссылку на официальный сайт Наташи Валевской. Там можно прослушать песни и просмотреть видео. Но только скачать не получится.
www.valevskaya.com.ua/ua/
Владимир (Киев) (Kyiv)
Антон я целиком и полностю с тобой согласен нащот девчонок, прозьба неподскажиш ссылку где скачать на мп 3 АДАЖИО идругие вещи Валевской
Антон Иваниченко (Crimea (under Russian occupation))
Ой, как страшно! Я говорю про вашу Лыжичку всё, что думаю. Тоже мне. Нашли, блин, культууру в "Диких танцах" и прочей ерунде. Наталья Валевская и Наталья Могилевская — вот настоящая культура и гордость Украины!!!
-___-___ (Donetsk (occupation area))
ПІДТРИМУЮ ВСІХ,ХТО ЗА РУСЛАНУ!ВОНА БЕЗ СУМНІВУ НАЙКРАЩА!!!
МОЖУ ТІЛЬКИ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ВСІХ ХОРОШИХ СЛІВ В ЇЇ СТОРОНУ!!!
Владимир (Киев) (Region is not specified)
Да Могилевская профи, но ВАЛЕВСКАЯ это сама нежность, женствиность, обояние и вобще чудо!!!!!
Миша (Kyiv)
А я считаю что самым лучшим ярким и красивым хитом является "Выпускной" Тани Тереховой!
Очень красивая и сексуальная девушка! и клип афигенный!!! =)
wild_olchyk (Kyiv)
Антон Иваниченко

Давай будемо поважати один одного і не опускатися до рівня образ. Якщо ти підтримуєш Валевську, то підтримуй, агітуй за неї, тобі цього ніхто не забороняє. Тільки роби це культурно. Від того, що ти поливаєш брудом Руслану, рейтинг Валевської не зросте.
І, до речі, навчися писати правильно прізвище Руслани.
frei (Region is not specified)
Ну шо народ, обісралися ви зі своєю Валевською?То закрийте роти, бо вона і так аж на 25 місці!Бачте, "Голосуйте за Валевську.." , "Валелевская — лучшая…" і т.д. Та ФУФЛО вона, а не співачка!
V.W. (Donetsk (occupation area))
антон іваниченко
Тебе за такі слова вбити мало!тебе ніхто не заставляє голосувати за Русланку,але нащо писати таку фігню!ніхто з наших про твою Могилевську\Валевську нічого похожого не писав!і ти не пиши такі речі!ніхто проти них нічого поганого немає!ти можеш голосувати за кого хочеш,хоч за Поплавського!!!…
Але Руслана НАЙКРАЩА!!!і це не тільки мої слова!її визнали кращою у всьому світі!!!!
Доречі:я не сказала,що Валевська-отстой!так як ти собі дозволив висловитися!кожен артист по своєму хороший-кожен робить свою музику,яка подобається певному кругу людей!і це нормальне явище,що вона неможе подобатись усім!
але є найкращі,визнані більшістю!!!ЗМИРИСЯ З ЦИМ!!!
Антон Иваниченко (Crimea (under Russian occupation))
Нмфига себе! Почему у Натальи Валевской опять 25-ое место?! А?! Я требую объяснений! А ваша Лыжичка — полный отстой!!! И я очень буду рад, если выиграет Наталья Могилевская!
Александр (Kyiv)
!!! (Львів)

Повторю. Да, я же НЕ ПРОТИВ Русланы и "Життя"!… Но — сколько людей, столько и мнений. И у каждого — СУБЪЕКТИВНОЕ! А ОБЪЕКТИВНОЕ — это СУММА субъективных… И в данный момент — явный перевес на стороне НАТАШИ МОГИЛЕВСКОЙ!
Но разве плохо, что на Украине МНОГО ярких талантов?! Пусть себе конкурируют… У нас же здесь не ринг. И любви поклонников хватит каждой.
" Побольше артистов: хороших и разных!…" — ( немножко перефразируем Маяковского ). И будем дальше "болеть " каждый за своего кумира!…
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
Aye Nay
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.