Gift!
Vote in 150 nominations to get the guaranteed gift!
Now we’re giving away gifts from the prize fund for the choice to all the most active respondents!
Survey
Show business / Female singer
Please choose in list up to 5 the singers, which you by personal experience consider the best, most trustworthy and would recommend to your friend.
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Info
Show 88 more names of less known singers
Add
singer
Delete
singer
Idea It looks like you are not registered yet on FAVOR.com.ua. After submitting the vote you will have to identify yourself to make the vote counted.
Comments(2007)
all in a row | positive | negative
!!! (Lviv)
А Руслана по твоєму не яскрава особистість??По-моєму дикі танці чи танці балету ЖИТТЯ нічим не гірші,а навіть в 100раз кращі! не буду сперечатись-Могилевська з Ямою непогано танцюють,але чи бачив ти на якому рівні танцює ЖИТТЯ????Могилевській до такого рівня,повір мені,далеко!Чомусь Руслана вибрала саме Життя?!а не балет,в якому танцює Яма!чомусь саме Життя зараз перші в голосуванні за кращий балет України?!а я скажу чому!все тому,що Життя справжні профі!цьому балету вже минуло 20 років!

РУСЛАНА НАЙКРАЩА!!!І В НЕЇ НАЙКРАЩИЙ БАЛЕТ!!!

Можна довго про все це говорити але краще зайди на "балет"прочитай там коментарі,тоді дізнаєшся всю правду про балет і про те,хто і що про них думає!
Александр (Kyiv)
Присоединяю свой голос ко всем хорошим словам в адрес Русланы. Но…
моя — просто безмерная ЛЮБОВЬ — НАТАША МОГИЛЕВСКАЯ!
Все, чтобы она не делала, так ЯРКО! ТАЛАНТЛИВО! БЛЕСТЯЩЕ! Выполнено на самом ПРОФЕССИОНАЛЬНОМ уровне! Никто не способен, кроме нее и их пары с Владом, вызвать в сердцах и душах миллионов зрителей ВОСТОРГ! ( до мурашек), ВОСХИЩЕНИЕ! и приклонение перед ИСТИННЫМ МАСТЕРСТВОМ!
Да что далеко ходить за примером… Билеты на два сольника 14 и 15 ноября ("Этот Танец") были раскуплены мгновенно. А желающих — так много, что пришлось добавить еще одно выступление! Три концерта за два дня в самом престижном зале страны! БРАВО!
wild_olchyk (Kyiv)
!!! Повністю з тобою згодна, згодна з іншими, хто висловився на користь Руслани. Хочу також додати, що Руслана, будучи зіркою світового масштабу, при цьому залишається звичайною людиною і не хворіє на "зіркову хворобу", чого, на жаль, не можу сказати про інших претендентів на перемогу.
!!! (Donetsk (occupation area))
повністю підтримую Svitlanku!вона каже чисту правду!я теж за Руслану!я можу додати тільки одне:на мою думку головне не кількість виданих альбомів,чи пісень,а їх якість!якщо інші артисти випускають одну за одною нові пісні(причому під один фасон),то Русланка в цей час ламає собі голову над новим проектом чи благодійною акцією!або записує далеко за кордоном якісну музику,причому абсолютно не схожу на попередні!тим більше вона не байдужа до чужого горя:в той час,коли більшість наших зірок в черговий раз гріються на сонечку десь далеко від України,Руслана та її команда збирає кошти на обладнання в дитячі лікарні.відвідують дит.будинки!про це можна довго говорити,але все зводиться до одного:зірок багато,багато хороших,але Руслана найкраща!!!
І те,що Могилевська в голосуванні перша,ще нічого не означає і незмінює!В Руслани досить непоганий ф/к(який,причому має свій офіційний сайт)-це люди з цілої України,які досить непогано спілкуються між собою,які завжи організовують зустрічі,по мірі можливості відвідують концерти Руслани,де дико підтримують її(є також люди з інших країн)!сильно сумніваюсь,що Могилевська(чи якась інша укр.зірка)змогла такого досягти!
tesh (Mykolaiv)
Я за РУСЛАНУ !!! Вона найкраща! Я її велика шанувальниця. Успіхів їй!

Не хочу ні кого образити, але Руслана мені подобається більше, ніж Могилевська.
Я дивлюся Танці з зірками, і вболіваю за Могилевську. Вона і Яма — найкраща пара! Їх танець — це вираження почуттів. Дуже гарно!
анатолий (Region is not specified)
Валевская-лучшая!!!
Антон Иваниченко (Crimea (under Russian occupation))
ВАЛЕВСКАЯ, ВАЛЕВСКАЯ И ТОЛЬКО ВАЛЕВСКАЯ ДОСТОЙНА БЫТЬ ПЕРВОЙ!!!
svitlanka (Sumy)
Руслана, Руслана, і лише Руслана!
Це надзвичайно талановита людина, котра досягла досить багато у своєму житті, і хто як не Русланочка повинна перемогти у данній номінації?
Я не хочу ображати когось із фанів чи прихильників інших виконавців, але перш ніж щось казати про якусь людину і вистівляти її як ідеального претендента на перемогу, подумайте чого та людина досягла у своєму творчому житті.
А стосовно тембру голосу Валєвської скажу лише одне: її діапазон не є ідеальним і найкращим на серед укранських виконавиць (Русланка має діапазон в 4,5 октав)!!!!
Так, можливо Руслану зара не так часто побачиш на блакитному екрані чи на якомусь концерті як наприклад Могилевську, а це все тому, що вона на відміну від інших займається новим проектом, відвідує інші країни з благодійними концертами, і т.д., але дуже скоро ви знову почуєте про Руслану, як про НАЙКРАЩУ українську співачку!
Тож кілька разів подумайте перед тим, як щось писати і в чомусь людей переконувати!!!
Руслана-THE BEST!!!!
BE WILD AND FREE!!!
Антон Иваниченко (Crimea (under Russian occupation))
Афродита, несколько дней назад Наталья Валевская была вторая с результатом в 128 голосов. И мы делали всё, чтобы её поднять на высшую строчку. Но тут, понимаете ли, сделали чёртов сброс и Наташа оказалась, сначала на 14-ом месте, потом — на 9-ом, а сегодня, вообще, опустилась на 25-ое место. Блин! Я требую разъяснений админа!
Афродита (Ivano-Frankivsk)
Антон , а до чого тут адмін ?
Якщо люди голосують за цих виконавців , отже вони їм подобаються …
І де ж ваш обіцяний фан клуб ? Ви тут казали , що Валевска буде перша …чому в 2 кварталі ви були на 2 місці , а зараз на 25 ? Якщо і справді є так багато шанувальників у Наталі Валевської , то чому вона на 25 місці … ?
А от фан-клуб Наталі Могилевської працює … ви ж бачите результати …
Антон Иваниченко (Crimea (under Russian occupation))
Так! Почему Наталья Валевская оказалась на 25-ой строчке?! Я требую объяснений админа.
ПАША (Dnipro)
имейте совесть руслана должна стать лучшей а не Велевская и Могилевкая,
ПАША (Dnipro)
Народ за Русланку!!!
admin (Region is not specified)
To: Ярослава
Спешу Вас обрадовать: IP-адреса блокируются за многочисленные голосования только на время текущего квартала. В новом квартале бан на Ваш IP снят — голосуйте на здоровья! Но только, чур, без хитростей;-)
or
You may sign in using:
Enter with Facebook Enter with Google Enter with VK
Aye Nay
  

Achtung! Please be polite! Although that modertors of this web-portal are excessively democratic, any unethical, unqotable or just rude expressions, which abuse other visitors of this web site, can be deleted. Also will be deleted any spam and public comments with private phone numbers.