Церемонія нагородження «Фаворитів Олімпу — 2003»
  
НазадПерегляд всіх подій
Церемонія нагородження «Фаворитів Олімпу — 2003»

24 січня 2004 року. Зала Національного Палацу «Україна». Святкова сцена, символічна дорога до Олімпу. У глядацькій залі немає вільних місць. Ведучі Павло Глоба та Катя Виноградова представляють гостям усіх хто упродовж року працював з конкурсом: експертів, рейтингову агенцію, офіційного аудитора, що публічно підтвердив результати конкурсу. Напруга зростає, зал вибухає оплесками, вітаючи перших в Україні «Фаворитів Олімпу». Це їх тріумф, данина поваги за сумлінну творчу працю на шляху до успіху. У присутності численних гостей, представників теле- та радіоканалів та провідних видань, 24 січня 2004 року публічно засвідчене високе звання «Фаворитів Олімпу», перемога кожного з них підтверджена дипломом та почесною нагородою — посланцем богів Олімпу, Гермесом з медаллю «Фаворита Олімпу».

У цей урочистий вечір все відбувалося для них. Для них складала оди Катя Виноградова, для них співали і танцювали Руслана, Карина Плай, Джаз-степ-танц-КЛАС, театр-кабаре «Ель Гато», привітав та присвятив свої пісні Йосип Кобзон, для них складав свої глобальні прогнози Павло Глоба.

Привітання Привітання  (12 фото)
Нагородження  (31 фото) Нагородження
Шоу-програма Шоу-програма  (27 фото)
Фінал  (8 фото) Фінал
01
01
04
04
05
05
01
01
02
02
03
03
05
05
06
06
08
08

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.