Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху – 2006»
  
НазадПерегляд всіх подій

Нагородження тривало в затишних стінах клубу «Арена», який приймав гостей та переможців конкурсу «Фаворити Успіху» 2006 року. За спогадами самих організаторів, це була найатмосферніша церемонія нагородження першого п’ятиріччя діяльності конкурсу.

Нагороди переможцям вручали блоками в режимі нон-стоп Влада Литовченко, Володимир Гришко, дует Кролики, Катерина Виноградова, Валентина Данішевська, Ігор Кондратюк, Ігор Пелих і Юлія Рай, Тетяна Шальман, Хорхе Інтріаго і Габріела Масанга, Володимир Шпудейко і Жанна Алцибєєва. У паузах між блоків нагороджень гостей розважали учасники зіркової шоу-програми, а також проходили розіграші призів.

Нагородження Нагородження  (381 фото)

Нагородження відбувалося у затишних стінах клубу «Арена», який приймав гостей та переможців конкурсу «Фаворити Успіху» 2006 року. За традицією, кращими були визнані найуспішніші торгові марки, за які віддавали свої голоси українські споживачі протягом 2006 року.

Серед нагороджених були визнані лідери в області фармацевтики, побутової продукції, кращі заклади Києва, найвідоміші засоби масової інформації та зірки українського шоу-бізнесу.

Привітання  (31 фото)

Присутніх гостей заходу з радістю зустрічали чудові ведучі — Юрій Горбунов та Сніжана Єгорова. Свою вітальну промову піднесла Голова Оргкомітету конкурсу «Фаворити Успіху» Валерія Глазунова, а також представники незмінних партнерів конкурсу — маркетингово-дослідницької компанії InMind та Київського Міжнародного Інституту Соціології.

Привітання
Гості заходу, переможці Гості заходу, переможці  (42 фото)

VIP-зона перед сценою — для представників торгових марок, переможців Конкурсу.

Серед переможців — лише визнані громадськістю лідери українського ринку, — продукція компаній «Солвей Фарма», Teva, Unipharm, «Біосфера», «Хофман Ля Рош», фітнес-клуб «5 елемент», мережа супермаркетів «Фуршет» та інші.

Гості заходу  (201 фото)

Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху» пройшла в традиційній невимушеній обстановці, представляючи собою не тільки значне бізнес-меропрятіе, але й світську вечірку. Серед гостей були помічені успішні українські бізнесмени та зірки першої величини українського шоу-бізнесу — дует «Кролики», Влада Литовченко, Володимир Гришко, Анна Бублік та інші.

Гості заходу
Шоу-програма Шоу-програма  (46 фото)

Шоу-програма заходу включала виступ балету Quest, співака Євгена Анішко, співачкек Анни Данилюк та Юлії Рай, дуету Шандер і Лілу. А в фіналі заходу виступила група «Таліта кум», з музикантами в костюмах кроликів:)

Розіграші призів  (79 фото)

Традиційно, найприємнішою для гостей частиною заходу є розіграш призів. Вони були розіграні в ході церемонії, і приємно порадували щасливчиків, які стали їх власниками. Призи були люб’язно надані на розіграш партнерами конкурсу «Фаворити Успіху».

Розіграші призів
Фінал  (90 фото)

Справжнє свято неможливий без святкового феєрверку! У цей відповідальний момент на сцену були викликані всі ті, кого протягом церемонії визнали переможцями. Цей феєрверк був на честь Переможців — справжніх «Фаворитів Успіху – 2006»!


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.