Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху» — 2007
  
НазадПерегляд всіх подій
Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху» — 2007

28 травня у концертному залі «Українського дому» відбулася 5-а, ювілейна церемонія нагородження Фаворитів Успіху — 2007, яка стала завершуючим етапом чергових щорічних рейтингових досліджень українського ринку у межах конкурсу «Фаворити Успіху».

Метою конкурсу «Фаворити Успіху» є визначення найуспішніших торгових марок товарів та послуг вітчизняного ринку, на базі масштабних всеукраїнських досліджень, та оголошення визнаних Фаворитів Року на щорічній урочистій церемонії нагородження.

Церемонія нагородження Фаворитів Року – завжди феєрична і водночас відповідальна подія. Феєрична – завдяки яскравій шоу-програмі церемонії, яка традиційно проводиться за участю зірок шоу-бізнесу і наймодніших ведучих сезону. І водночас ця подія відповідальна, не тільки для Оргкомітету конкурсу, але й для самих компаній-Переможців, оскільки звання Фаворита Успіху є визнанням досягнень компанії, та стимулом до нових здійснень, до нових перемог!

Нагородження Нагородження  (110 фото)

Урочисте вручення медалей «Фаворит Успіху 2007» представникам компаній-переможців на сцені концертного залу Українського Дому.

Партнери  (55 фото)

Партнери конкурсу — це всі ті, хто активно сприяв реалізації конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» протягом року. По-перше, це, звичайно, наші самі старші партнери — маркетингова дослідницька компанія InMind та Київський міжнародний інститут соціології (КМІС). А також неоціненну допомогу в інформуванні громадськості про діяльність конкурсу на всіх його етапах надали нам партнерські засоби масової інформації — газети, журнали та інтернет-видання.

Партнери
Гості церемонії Гості церемонії  (218 фото)

На церемонію нагородження було запрошено представників компаній-переможців, артистів, телеведучих, журналістів провідних фахових видань, активних споживачів, учасників голосування конкурсу.

Розіграш призів  (27 фото)

На Церемонії нагородження було розіграно призи представлені іміджевими партнерами — торговими марками «Золота амфора», «Клінков», «Танок Вогню», Amway.

Розіграш призів
Шоу-програма Шоу-програма  (88 фото)

Для гостей церемонії танцювали та співали Віталій Козловський, QUEST Dance School, LILU, Лямур, Наталя Морозова, Інна Воронова та Аріна Домскі.

Фінал  (27 фото)

У фіналі Церемонії ведучі запросили всіх Переможців піднятися на сцену. Це було незабутнє видовище — коли щасливі представники компаній, оточені бларогодним блиском золотих медалей, разом із ведучими заспівали гімн всіх переможців — безсмертну пісню групи Queen, «We are the Champions»… а потім перед сценою взметнулісь вгору огняні іскри салюту!..

Так! Це по праву був тріумф Фаворитів Успіху!

Фінал

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.