Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху – 2009»
  
НазадПерегляд всіх подій

Фаворити Успіху 2009 року були визначені та оголошені!

Ця урочиста подія відбулася 12 травня в теплих і вже звичних для конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» затишних стінах концерт-холу «FreeДом».

Гарному настрою гостей і добрій обстановці сприяла не тільки приємна травнева погода, що стояла в цей день у столиці, але й неповторна атмосфера Успіху, яка за традицією супроводжує щорічне Нагородження «Фаворитів Успіху», кращих торгових марок та імен України, обраних громадськістю за підсумками минулого року.

Ведучими програми Нагородження були неповторні й чарівні Катя Виноградова та Павло Костіцин.

Нагородження Нагородження  (319 фото)

В 2009 році ряди визнаних «Фаворитів Успіху» значно поповнились, що не дивно, адже зацікавленість конкурсом щодня зростає.

На церемонії нагородження були урочисто оголошені найкращі торгові марки товарів та послуг 2009 року, багато хто з них нагороджувався вперше, та крім того, серед переможців були і «традиційні», яких заслужено можна назвати «ветеранами» конкурсу, які з року в рік підтверджують свій високий рівень.

Вступ, ведучі та партнери  (40 фото)

Вклад, внесений до розвитку конкурсу його партнерами, переоцінити досить важко. Традиційно Нагородження почалось з урочистої промови Голови Оргкомітету конкурсу «Фавориты Успеха», Олексія Кузнєцова, а також представників Офіційного рейтингового агенства Конкурсу, маркетингової дослідницької компанії InMind та офіційного аудитора — Київського міжнародного інституту соціології (КМИС).

Також були огошені медіапартнери конкурсу, серед яких: інтернет-портали, телеканали, друковані видання та радіо.

Вступ, ведучі та партнери
Розіграши призів Розіграши призів  (48 фото)

Розіграши призів видалися цього року досить насиченим та порадували приємними подарунками гостей, які при вході кидали свої візитівки в «чарівний» акваріум.

Призи для розіграшу люб’язно надали компанії «Бар-Імпорт», Amway-Україна, «Ельфа» та «Флорида Косметік трейд»

Шоу-програма  (83 фото)

 Концертна програма церемонії приємно порадувала всіх без виключень гостей і, звичайно ж не залишила нікого байдужим.

Ще б пак, адже серед виступаючих були лише високопрофесійні артисти: Віталій Козловський, Андранік Алексанян, гурт  «С.К.А.Й», гурт Va-Bank, Марієтта, Ольга Юнакова, Наталія Морозова, Юлія Войс, Петро Дмитриченко та Надія Васіна.

Шоу-програма
Гості заходу Гості заходу  (210 фото)

Церемонія нагородження Фаворитів Успіху, як завжди, збирає як Успішних бізнесменів, так і найяскравіших українських зірок, спортсменів, популярних ведучих. Крім того, серед гостей церемонії можна побачити і активних споживачів — учасників голосування на порталі FAVOR.com.ua та галузевих Експертів, без яких голосування було б неможливим.

Ну і звісно ж, куди без спалахів фото- та телекамер.

Серед гостей заходу були помічені такі публічні особистості, як Інна Воронова, Анжеліка Рудницька, співачка Lama, олімпійський чемпіон Денис Сілантьєв, травесті-діва Монро, співак  Діля, співачка Oksi, юний виконавець Слава Колодяжний, оперна діва Олена Гребенюк, співачка Наталія Валевська, ведучі Габріелла Массанга та Лілія Ребрик, Слава Варда, супермодель Ірина Ольховська, молоді виконавці Жаклін та Елізабет  і багато інших.

Фінал  (24 фото)

Фінал — найвідповідальніша частина Нагородження! Під неповторний феєрверк, люб’язно  наданий компанією «Танец огня», та спалахи фотокамер всі переможці запрошуються на сцену для спільного історичного фото.

І саме в цей момент у кожного з них була можливість сказати один одному: We are the champions, my friend під одноіменну пісню, що звучала під час фінального виходу Фаворитів!

Фінал

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(1)
cool.kuhni2014 cool.kuhni2014
Пропустила((((
або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.