Шоу нагородження
  
НазадПерегляд «Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху – 2013»
Шоу нагородження

Шоу-програма 11-ої церемонії нагородження була насичена виступами як ніколи раніше. Ще б пак! Адже нагороду на сцені отримали 11 переможців блоку номінацій «шоу-бизнес» — популярні виконавці, хореографічні колективи, модельєри і дизайнери одягу. В одній лише категорії «Молодий талант» нагороду отримали відразу три юних виконавця: Фаворитка Експертів, що заслужила максимальний бал за оцінкою експертного журі Аліна Гросу, Фаворит на думку Інтернет-аудиторії завдяки шаленій підтримці своїх шанувальниць — Владислав Курасов, і переможниця в комплексному рейтингу всіх трьох журі категорії «Молодий талант», Абсолютна Фаворитка вже другий рік поспіль — Віка Петрик.

Кращим хореографічним колективом року, четвертий рік поспіль, був визнаний шоу-балет Foresight. У номінації «Жіноча група» року нагороду отримав екстравагантний бенд Freedom Jazz, у номінації «Дует року» — Пара Нормальних. Співаком року було оголошено Олексія Смірнова, який тут же показав на сцені що таке справжній драйв. А в категорії «Співачка року» медалі отримали відразу дві виконавиці: переможниця народного рейтингу завдяки величезній підтримці своїх прихильників Аіда Ніколайчук, та фаворитка симпатій українських знаменитостей Злата Огневич. Медаль «Фаворит Успіху – 2013» також була вручена двом дизайнерам костюмів і модельєрам: Олексію Залевському та Андре Тану.

Однак, головним дійством шоу-програми, звичайно, стало урочисте вручення нагород — золотих медалів «Фаворит Успіху» представникам найбільш улюблених і рекомендованих брендів українського ринку. Повний список переможців знаходиться на сторінці www.favor.com.ua/favorites/.


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.