Гості заходу
  
НазадПерегляд «Церемонія нагородження «Фаворитів Успіху – 2014»
Гості заходу

Фаворитами Успіху щорічно стають лише найдостойніші, тому нагороди вони отримували також з рук достойних особистостей — молодих зірок української сцени, представників провідних ЗМІ своєї галузі та авторитетних Експертів. В гостях було безліч публічних і відомих людей України, які складають Журі Успішних Людей конкурсу. Вів шоу-програму «знавець містики» телеведучий Павло Костіцин.

Гості пригощалися фруктами і вином, а також французькими мінеральними водами Perrier і Vittel та натуральними соками від Сандори.

Також на захід були запрошені найактивніші учасники публічних онлайн-опитування, яке щорічно і безперервно триває на порталі www.FAVOR.com.ua. Запрошення на щорічне шоу отримують респонденти, які вказали своїх Фаворитів у не менш ніж у 100 номінаціях конкурсу (і які потрапили на відповідну Дошку пошани найактивніших респондентів). Таким чином організатори традиційно дякують всіх найбільш активних учасників народного журі, завдяки чиїм сукупним оцінками нам у результаті й стали відомі найкращи та найрекомендованіши торгові марки товарів та послуг, а також імена найяскравіших, представників української сцени.

CSV_3566
CSV_3566
CSV_3568
CSV_3568
CSV_3572
CSV_3572
CSV_3603 обрезать лишнее по периметру
CSV_3603 обрезать лишнее по периметру
CSV_3901
CSV_3901
CSV_3940
CSV_3940
CSV_4637
CSV_4637

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.