Нагородження

Головним дійством заходу, звичайно ж, стало урочисте вручення нагород — золотих медалей «Фаворит Успіху» представникам найбільш бажаних і рекомендованих брендів українського ринку. До їх числа увійшли: будівельні бренди Śnieżka і REHAU, найкращий магазин ювелірних виробів КЮЗ і ювелірний бренд Diamond of Love. Також медаль отримали оптовий інтернет-магазин одягу Gepur, ТЦ Ocean Plaza, магазин подарунків WOW Shop, фітнес-клуби GYMMAXX, HR-агенція Sniper. Особливо серед переможців можна виділити високотехнологічний бренд ASUS, чия продукція виявилася найпопулярнішою і найрекомендованою відразу в двох категоріях: «Ноутбук» і «Планшетний ПК».

Довіра до продукту з боку лояльних клієнтів і споживачів — обов’язкова складова успіху, тому нагорода «Фаворит Успіху», як символ довіри споживачів, особливо високо цінується серед виробників безрецептурних лікарських засобів. Примітним епіздом заходу стало нагородження заспокійливого препарату Алора компанії «Нобель Ілач», який став Фаворитом Експертом в категорії «Заспокійливий та седативний препарат». Також Фаворитами були визнані ціла плеяда продуктів від фармацевтичних компаній Софарма, Астелас, Мові Хелс, Орісіл Фарм, Амальгама Люкс, Сперко, Лаб Іннотек, Ядран, Мегаком, Валартін фарма, Омега фарма, Тева та інших...

«Ми цінуємо те, що за наші продукти голосують і їх рекомендують, але куди важливіше те, що вони дійсно допомагають!» — прокоментував успішність ТМ Хелпекс і Мовекс продакт-менеджер компанії «Мові Хелс» Андрій Погребняк.

Серед торгових марок продуктів харчування право на використання знаку «Фаворит Успіху» дісталося згущенці від «Первомайського МКК», морозиву «Рудь», Арсеніївському живому квасу, службі доставки води «Аляска». Повний список отримавших нагороду і статус «Фаворит Успіху – 2015» наведено організаторами на сторінці www.favor.com.ua/favorites/.Цей документ було скопійовано з FAVOR.com.ua (https://favor.com.ua/events/26835/awarding/).
Всі права на матеріал зберігаються за його автором. При перепублікуванні посилання на джерело матеріалу є обов’язковим!
Дата документу: 22 травня 2016 р.