Медаль «Фаворит Успіху – 2020»Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» запрошує авторитетних спеціалістів та професійних знавців різних напрямків ринку товарів та послуг народного споживання взяти участь у експертному онлайн-голосуванні!

Голосування вкрай просте, не вимагає тривалих офіційних процедур, заповнення паперових анкет і проходить повністю в онлайн-режимі. У ході голосування респонденту необхідно, опираючись на власний професійний досвід, вибрати зі списку найкращого учасника в номінації. Номінантами на звання найкращого вибору серед подібного асортименту є всі торгові марки відповідної категорії, що присутні на ринку. Зі списку номінантів вибираються учасники що заслуговують найбільшої довіри респондента, ті яких він порекомендував би своїм друзям і колегам.

На даний момент у конкурсі представлені 615 категорій ринку товарів і послуг народного споживання, і напевно деякі з них відповідають вашій професійній діяльності.

Будь ласка, натисніть посилання нижче, щоб проглянути список номінацій конкурсу «Фаворити Успіху» і заповнити реєстраційну форму для входу до складу Експертного Журі:

Реєстрація до Експертного Журі

Експертне голосування конкурсу «Фаворити Успіху – 2020»Конкурс «Фаворити Успіху» запрошує до участі в голосуванні

 Оригінальна методика рейтингових досліджень конкурсу «Фаворити Успіху» допускає самовисування фахівців до складу Експертної Журі.

Якщо ви бажаєте взяти участь у експертному голосуванні, але не знайшли свою професію серед запропонованих вище, зв’яжіться з організаторами! Вказаний вище перелік професій — далеко не повний, і напевно ви теж зможете стати Експертом конкурсу «Фаворити Успіху» та посприяти у визначенні найкращих пропозицій ринку!

Реєстрація до Експертного Журі


Цей документ було скопійовано з FAVOR.com.ua (https://favor.com.ua/template/4438.html).
Всі права на матеріал зберігаються за його автором. При перепублікуванні посилання на джерело матеріалу є обов’язковим!
Дата документу: 19 квітня 2011 р.