Агентська програма
  

Вам подобається конкурс «Фаворити Успіху» та його місія? Бажаєте посприяти його популяризації? І ви хочете заробити на цьому? Тоді приєднуйтесь до нашої Агентської програми!

Пропозиція співпраці

Комисіонні

Ми пропонуємо афільованим агентам комісійні у вигляді грошової винагороди в розмірі 10% від суми залучених коштів за надані нами послуги!

Взяти участь в агентській програмі може кожен бажаючий — кожен, хто взмозі якісно запропонувати наші рекламні послуги!

 • Ви знаєте когось, хто може бути зацікавлений в наших послугах?
 • Ви можете запропонувати нашому майбутньому клієнту послуги та посприяти прийняттю позитивного рішення?
 • У випадку, якщо ваш контакт став нашим клієнтом, ви отримуєте грошову винагороду!
   

...або читайте подробиці...

 Які комерційні послуги ми надаємо, та що може запропонувати агент своїм контактам?
 1. Організація іміджево-представницької кампанії переможця конкурсу «Фаворити Успіху» та надання супутніх рекламних послуг в ЗМІ (телебачення, преса, Інтернет).
  Idea Важлива примітка: представницькі послуги з нагородження торгової марки пропонуються тільки лідерам незалежного публічного рейтингу конкурсу «Фаворити Успіху», що посіли 1-е місце в рейтинзі (див. голосування та номінації конкурсу). Торгові марки та компанії, що не стали переможцями конкурсу за підсумками року, даними послугами скористатися ніяким чином не можуть.
 2. Проведення глибинних якісних і кількісних маркетингових досліджень і широкомасштабних опитувань громадської думки будь-якої тематики;
 3. Послуги з організації свят, вечірок, виїзних корпоративів;
 4. Відеозйомка та провадження рекламних та презентаційних роликів, а також послуги відео-дизайну;
 5. Надання банерної реклами на Інтернет-порталі FAVOR.com.ua.
Запитання та відповіді:
 1. Хто може стати агентом?

  Будь-яка фізична особа з власною клієнтською базою потенційних замовників наших рекламних послуг. Будь-яка людина, яка може запропонувати наші послуги клієнту, продемонтструвати йому усі переваги та вигоди від взаємної співпраці, а також своїми вагомими аргументами сприяти прийняттю позитивного рішення про користування нашими послугами.
   
 2. Як здійснюється наша взаємодія з агентом?

  На індивідуальний запит (залежно від специфіки діяльності клієнта та послуг, що його цікавлять) ми надаємо агенту всю необхідну інформацію про свої послуги, передаємо максимально необхідну кількість документів та презентаційних матеріалів, а також розгорнуту інформацію про нашу діяльність, портфоліо та усі деталі запланованих заходів.
  Ми прагнемо максимально полегшити роботу агента, тому можемо самостійно зв’язатись зі своїм потенційним клієнтом за вашими рекомендаціями та інструкціями.
  Якщо завдяки даним про клієнта, отриманим від агента, вдалось вплинути на прийняття позитивного рішення про співпрацю та завдяки сприянню агента було досягнуто домовленостей про надання послуг — агент гарантовано отримує грошову винагороду.
   
 3. Яким чином та в який термін агент отримує винагороду?

  Комісійні перераховуються на приватну банківську картку агента (класу Visa або MasterCard) протягом 48 годин після оплати послуг клієнтом. Оплата здійснюється в гривнях та складає 10% від суми оплачених коштів з вирахуванням податку на додану вартість (якщо послуга підлягає оподаткуванню ПДВ).
   
 4. Чи є гарантії конфіденційності приватної інформації агента?

  Вся робота з агентами, так само як і з клієнтами, проводиться на суворо конфіденційній основі. Сторонні особи за жодних обставин не можуть отримати інформацію про агентів та про будь які деталі їх персональних даних.
   
 5. Я власник бізнесу та бажаю скористатися послугами безпосередньо та, як бачу, можу заощадити...

  Вірно. Просто зареєструйтесь як «агент», вказавши при цьому, що ви є власником компанії-клієнта, і отримаєте знижку 10% на будь-які послуги.
   
 6. Яка об’єктивна причина надання 10% агентської знижки?

  Ми зацікавлені у розвитку та зростанні об’ємів продажів наших комерційних послуг. Проте нам значно простіше та приємніше мати справу з акредитованим агентом, ніж з незнайомими представниками компаній зі своєю внутрішньою політикою, яка нам достеменно не знайома. Ми не хочемо бути нав’язливими, недоречними та невчасними. Співпраця з агентом суттєво економить наш час та сили, тому ми готові за це платити.
   

 Реєстрація в агентській програмі
Обов’язкові для заповнення поля відмічені зірочкою (*)
*

Інформація для виплати винагороди
(Суворо конфіденційна. Можна заповнити пізніше або повідомити по телефону)

Captcha Control Code
Після відправки даних, вам прийде підтвердження на електронну поштову адресу. Також додатково ми зв’яжемося з вами по телефону.

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

Info Автор цієї сторінки заборонив коментувати її анонімним користувачам. Ви повинні авторизуватися або зареєструвати свій профайл щоби залишити тут повідомлення.