Битва брендів на FAVOR.com.ua – дні, які остаточно визначить Фаворитів – 2017!
  

Медаль «Фаворит Успіху – 2017»До завершення народного голосування, що визначить Фаворитів року – 2017, лишилися лічені дні! Ваша думка має остаточно прояснити і поставити крапку в суперечках про те, які торгові марки стали найкращими, найбільш бажаними і найрекомендованими українськими споживачами у минаючому році!

Голосування тривало протягом усього 2017 року, з січня по грудень, і визначило рейтинг народної довіри до брендів у майже 600 категоріях товарів, послуг, столичних закладів, а також у ряді номінацій шоу-бізнесу.

Рейтинг 2017 року практично завершено, лишилося додати останні штрихи. Організатори конкурсу склали список номінацій (і їх виявилося напрочуд багато!), в яких до останньої хвилини буде зберігатися інтрига та невизначеність у тому, хто ж посяде 1-е місце і отримає звання Фаворит Споживачів – 2017.

Отже, битва брендів!

Смотрите полный список номинаций в которых идёт битва брендов, список из более 200 претендентов на звание Фаворита Успеха в своей категории. В этих категориях без преувеличения решающим может быть буквально каждый голос!

Дайте свої рекомендації найкращого вибору на FAVOR.com.ua, дивіться, що вибирають люди!

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбудеться на початку весни. Слідкуйте за подальшими анонсами в соцмережах!


Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.