Анонс: «Фаворити Успіху – 2015» будуть нагороджені 19 травня
  
19 травня 2016 року в концерт-холі «FreeДом» відбудеться XIII урочиста церемонія нагородження переможців відкритого рейтингу споживчих уподобань «Фаворити Успіху» в Україні.
«…якщо на ринку є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити і найкраще з них, можна на підставі відгуків і рекомендацій скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»

На 13-й церемонії нагородження будуть вручені нагороди понад 80 торговим маркам товарів і послуг, столичних закладів, ЗМІ, а також новим зіркам українського шоу-бізнесу. Золоті медалі «Фаворит Успіху – 2015» щорічно вручаються переможцям відкритого рейтингу громадських уподобань і експертних рекомендацій — найкращим брендам, визнаних №1 у своїх сферах діяльності.

Дослідження громадських уподобань тривало протягом усього минулого року, з січня по грудень, у понад 500 категоріях ринку народного споживання, і в його опитуваннях взяли участь понад 35 тисяч людей з усіх регіонів України.

Медаль «Фаворит Успіху – 2015», оберт на чвертьСвяткове шоу відбудеться за участю переможців блоку номінацій «Шоу-бізнес». Так, у номінації «Чоловічий гурт року» найкращою за думкою Інтернет-аудиторії стала група Люм’єр, а в номінації «Співачка року» онлайн-спільнота втретє обрала Аіду Ніколайчук. Другий рік поспіль Хассан та Мар’ян з дуету RIZUPS отримують визнання і статус Народного Фаворита завдяки гарячій підтримці своїх шанувальників, а найкращим жіночим дуетом року на думку експертного журі були визнані близнючки Анна-Марія. Також переможців конкурсу вітатимуть зі сцени юні таланти Настя Петрик та Яна Гурульова, шоу-балет Foresight, гурт Монтана а також інші артисти і яскраві особистості. Шоу-програму XIII церемонії звично проведе популярний телеведучий Павло Костіцин.

Нагороди вручатимуться переможцям в категоріях продуктів харчування і напоїв, побутових товарів, косметики, безрецептурних лікарських засобів, домашньої електронної техніки, брендам будівельних матеріалів, Інтернет-сервісів, торговельним і розважальним столичним закладам, закладам краси і здоров’я, компаніям сфери обслуговування та доставки, засобам масової інформації та, звичайно, найяскравішим молодим зіркам української сцени.

Окрім концертної програми і вручень медалів «Фаворит Успіху – 2015», відбудеться розіграш призів від десятка призових спонсорів, в числі яких L’Oreal Paris, Brocard і сертифікати для командного проходження захоплюючих квестів в реальності «Клаустрофобія». (Для участі в лотерейному розіграші гостям необхідно буде мати візитку.)

Акредитація ЗМІ для висвітлення заходу і переможців, «Фаворитів Успіху – 2015» — по електропошті і тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.

«Рейтинг є некомерційним, а результати дослідження публікуються у вільний доступ.

Переможці є в кожній номінації, та їх понад 500. Але на церемонії нагородження ми будемо віншувати і гаряче аплодувати найкращим з найкращих — усім, хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, а й побажав поділитися своїм тріумфом з громадськістю.»

Маркетинг-менеджер конкурсу «Фаворити Успіху» в Україні Людмила Пархоменко зазначила: «У дослідженні ринку споживчих уподобань конкурс намагається охопити буквально кожну категорію ринку, кожну нішу. Ми вважаємо, що, якщо є якийсь товар або послуга, та є асортимент конкурентних пропозицій — значить можна визначити й найкращу з них. Значить можна на підставі численних відгуків і рекомендацій, скласти простий і прозорий рейтинг, який в результаті дозволить визначити рекомендацію №1 — найкращий вибір для покупця.»

Всі дані дослідження народних уподобань оброблені спеціалістами маркетингової дослідницької компанії InMind і підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Рейтинги гравців ринку було зафіксовано станом на кінець року і опубліковано у всіх 550 номінаціях у вільний доступ на FAVOR.com.ua.

Організатори з гордістю відзначають, що на відміну від ряду подібних заходів, рейтинги «Фаворитів Успіху» є повністю некомерційними і складаються по відношенню до всіх гравців ринку без винятку. Без будь-яких заявок на участь, незалежно від їх інтересу до участі в промо-заходах конкурсу або навіть до самої присутності в даному рейтингу.

«Завдання конкурсу — дати максимально об’єктивну картину ринку товарів і послуг та довіри споживача до торгових марок, — прокоментував керівник конкурсу «Фаворити Успіху» Олексій Кузнєцов, — Рейтинги абсолютно публічні, а переможці є в кожній номінації, а їх більше п’яти сотень. Але на церемонії нагородження ми будемо віншувати і гаряче аплодувати тільки найкращим з найкращих — усім, хто не тільки завоював серця і довіру українських споживачів, а й побажав поділитися своїм тріумфом з громадськістю. Щоби таким чином підкреслити статус бренду як найкращої рекомендації та подякувати суспільство за висловлену довіру.»

На церемонію нагородження запрошуються почесні гості: шановні галузеві спеціалісти, які сприяли визначенню найбільш якісних товарів та послуг, а також експерти з успіху — учасники зіркового Журі Успішних Людей. Крім того, на захід запрошуються найбільш активні учасники народного онлайн-голосування, які в III або в IV кварталі 2015 року вказали своїх Фаворитів у не менше сотні номінацій конкурсу.

Зауважимо, що в даний час триває голосування за найкращі торгові марки вже нинішнього, 2016 року. Кожен небайдужий може підтримати своїх персональних Фаворитів – свої улюблені торгові марки товарів та послуг, а також найталановитіших виконавців в народному голосуванні на www.FAVOR.com.ua. Найактивніші респонденти отримують безкоштовні запрошення на щорічну церемонію нагородження, де зможуть зануритися в святкову атмосферу Успіху, на власті очі побачити тріумф Фаворитів України, які заслужили своє звання завдяки суспільному визнанню і безпосередньо ВАШОМУ вибору!

 Довідка  
IdeaКонкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року щорічно вивчає суспільні переваги з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних і найрекомендованих торгових марок товарів і послуг, столичних закладів, а також найяскравіших діячів шоу-бізнесу. Рейтинг, який складається в ході дослідження — цілком некомерційний, він є публічним і прозорим на всіх етапах. У рейтингу беруть участь усі без винятку торгові марки, офіційно присутні на ринку, у відповідних своїм профілям категоріях.

Слайд-шоу Переможці конкурсу визначаються в результаті опитування трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих спеціалістів різного профілю, які представляються поіменно), Журі Успішних Людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернет-голосуванні, на FAVOR.com.ua.

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху» — щорічний статусний захід з яскравою шоу-програмою за участю видатних зірок української сцени, розіграшами призів, масою інтриг і сюрпризів. Церемонія нагородження транслюється на телебаченні та в Інтернеті.

Для акредитації ЗМІ: , тел. (044) 592-82-67, 592-82-68.
Постер церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015»

Надіслати на E-mailНадіслати на E-mail   Версія для друкуВерсія для друку
Коментарі(0)

Поки що коментарів немає… Станьте першим хто залишить коментар на цю тему!

або
Ви можете увійти за допомогою:
Увійти з Facebook Увійти з Google Увійти з ВКонтакті
  

Achtung! Будь ласка, будьте ввічливі! Незважаючи на те, що модератори цього порталу вкрай демократичні, будь-які неетичні або грубі висловлювання, що ображають інших користувачів, можуть бути видалені. Також видалятиметься спам і публічні коментарі з приватними номерами телефонів.