АТО: підтримка військових в осінньо – зимовий період | |
Компания: ПАО «Хорольский молочно-консервный комбинат детских продуктов» |
![]() Метою зібрання слугувало інформування громади про підсумки роботи комітету по наданню допомоги військовомобілізованим Хорольського району, які проходять службу на Сході України та організація роботи по подальшій підтримці військових на осінньо-зимовий період. Серед присутніх у залі представники підприємств, господарств, громадських організацій, правоохоронних органів та члени родин – матері та жінки, чоловіки яких знаходяться у зоні антитерористичної операції. Голова районної ради Юлія Вікторівна Бойко розпочала нараду зі слів подяки усім небайдужим: від підприємців до звичайного населення. Адже саме завдяки спільним зусиллям підтримуються військові з Хорольщини. Засоби індивідуального захисту, продукти харчування та всі інші речі – це результат співпраці свідомих громадян та те, що береже життя наших співвітчизників. Дане зібрання показало перспективи допомоги та донесло до зацікавлених варіанти залучення. Зі зміною температурних умов змінюються й потреби на передовій. Тож великою проблемою виявляється брак коштів. Для закриття даного питання одним із перших відгукнувся Володимир Анатолійович Почеп, який без зайвої демагогії сказав наступне: «Яка допомога потрібна, звертайтесь. Ми допоможемо, вирішимо. Підготуйте для нас офіційний запит на конкретні потреби. Ми готові продовжувати підтримку наших хлопців». |
|
Tweet |
|
Комментарии(0)
Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!
Автор этой страницы запретил комментировать её анонимным пользователям. Вы должны авторизоваться или зарегистрировать свой профайл чтобы оставить здесь сообщение.