Єдиний вітчизняняний виробник дитячих молочних сумішей. Честь відстояно! | |
Компания: ПАО «Хорольский молочно-консервный комбинат детских продуктов» |
![]() Потрапивши під шквал незрозумілих та безпідставних обвинувачень, колектив Хорольського комбінату на чолі з головою наглядової ради Володимиром Анатолійовичем Почепом вирішили негайно діяти та застосували усіх можливих заходів. Задля збереження унікального підприємства України, захисту його історії, людей та честі усієї області, як колектив, так і керівництво, направили звернення до представників влади з проханням допомогти протистояти наклепам. Одне з таких звернень від стурбованого колективу градоутворюючого підприємства Хорольщини отримав народний депутат України Сергій Миколайович Каплін. Саме він, силою свого депутатського запиту, ініціював перевірку підприємства Управлінням Служби безпеки України. За результатами повної перевірки молококомбінату, фактів його причетності до протиправної діяльності не встановлено. Тож, ані службові особи, ані сам комбінат не мають ніякого відношення до російських найманців на Сході України. Таким чином встановлено, що інформація про фінансування ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» сепаратистських організацій не відповідає дійсності. |
|
Tweet |
|
Комментарии(0)
Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!
Автор этой страницы запретил комментировать её анонимным пользователям. Вы должны авторизоваться или зарегистрировать свой профайл чтобы оставить здесь сообщение.