Голодомор: Україна пам’ятає | |
Компания: ПАО «Хорольский молочно-консервный комбинат детских продуктов» |
![]() Ніхто не перекреслить мій народ! Василь Симоненко За традицією, напередодні щорічного національного пам’ятного дня в Україні, що припадає на четверту субботу листопада – День пам’яті жертв голодоморів, біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років відбувся мітинг-реквієм. Цього року в Україні відзначаються 81-і роковини. На урочисте покладання живих квітів зібралось чимало людей. Серед присутніх керівники району та міста, члени депутатського корпусу, представники підприємств, установ, організацій, учнівська та студентська молодь. Колектив ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» на чолі з керівництвом – генеральним директором Артемом Васильовичем Кузьменко також приєднались до мітингу і покладання живих квітів в знак пам’яті та скорботи про померлих, приречених на смертні тортури голодом. |
|
Tweet |
|
Комментарии(0)
Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!
Автор этой страницы запретил комментировать её анонимным пользователям. Вы должны авторизоваться или зарегистрировать свой профайл чтобы оставить здесь сообщение.