TIORO club: історія, блиск та відчуття часу
  

Чому люди об’єднуються, чому важливо ділитись думками, емоціями та спілкуватись з однодумцями? Кожен, хто спробував та знайшов власну спільноту, знає, що будь – яка ідея, навіть найнесподіваніша здатна знайти втілення саме в оточенні людей зі спільними цінностями. «Віримо, що ідеї, особливо красиві та незвичні здатні міняти світ. Понад 10 років ми розвивали ювелірний мультібренд TIORO і саме сьогодні, коли всі намагаються працювати онлайн, збираємо однодумців, щоб поділитись, обговорити та розкрити прекрасний та таємничий світ ювелірної індустрії в атмосфері мистецтва та безпосереднього спілкування» – розповідає Тамара Коваленко, засновниця ювелірного мультібренду TIORO.

Прем’єра TIORO Club відбулась у невипадковому місці – галерея ART FASHION  – місце, де зустрічається мистецтво і мода. Тут легко віднайти натхнення, спостерігаючи за грою світла на полотнах майстрів, що експоновані в галереї.

«Об’єднати незвичну локацію, красивий бренд, цікавого спікера ніби просто, але TIORO Club вдалось закохати кожного гостя в таємничий світ з першої зустрічі» – коментує гість та партнер клубу Ірина Цициліна, засновниця комунікаційної агенції Be my media.

Перша зустріч клубу була присвячена історії та «полюванню» за дорогоцінними каменями. Гемолог та дослідник історії дорогоцінностей Євгеній Білоусов презентував аудиторії клубу власний фільм-подорож про полювання, обробку та оцінювання дорогоцінних каменів.

Відкрила зустріч та поділилась власним досвідом «роману з каменями» телевізійна ведуча та мотиваційний оратор Тетяна Гончарова.

Організатори та засновники TIORO Club розробили цілу серію іветов, що розповідають про ювелірну індустрію світу. Тож ,зустрінемось на наступному заході, що відбудеться 24 червня в галереї ART FASHION.


Прикрепленный файлПрикрепленный файл Отправить на E-mailОтправить на E-mail   Версия для печатиВерсия для печати
Комментарии(0)

Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!

или
Вы можете войти с помощью:
Войти с Facebook Войти с Google Войти с ВКонтакте