Atomtravel
Версия для печатиВерсия для печати
Обновлено:

AtomTravel – це компанія однодумців, які об’єднались навколо ідеї організації масових походів, турів та екскурсій Тернопільщиною, гірськими районами Карпат. З нами ви зможете:

  • Відправитись в сплав по Дністру в одному з семи напрямків.
  • Подолаєте вершини центрального пасма Карпат на вибір. Організуємо групу для підкорення гірських вершин Говерли, Петросу, Хом’яка, Кукула та ін.
  • Відправитесь на прогулянку в Кам’янець-Подільську фортецю, на екскурсію в одну з чотирьох печер Тернопільщини.
  • Вас не залишить байдужою Кришталева печера, Атлантида, Оптимістична чи Млинки.
  • Організуємо відпочинок вихідного дня, шкільну екскурсію чи корпоратив на лоні природи.

Не перший рік організовуємо, проводимо тури, походи та екскурсії. Організували більш як 500 турів рідним краєм в різні регіони України. Пропонуємо екскурсії та тури різних рівнів складності. Навіть не підготовлені туристи знайдуть для себе цікавий маршрут серед запропонованих. Переваги співпраці з нашою командою:

  • Організовуємо масові заходи, які допомагають згуртувати колектив однодумців навколо єдиної ідеї та зміцнити колектив зсередини
  • Члени нашої команди мають великий досвід. Разом пройшли більш як 50 тисяч кілометрів, побували на 87 гірських вершинах, розташованих у різних куточках земної кулі.
  • У нас немає шаблонних маршрутів, кожний новий відрізняється від попереднього. Всі наші екскурсанти відкривають для себе щось нове.

Плануєте відправитись у похід за враженнями та позитивними емоціями? Ми з задоволенням допоможемо вам реалізувати будь-який план, разом складемо маршрут, продуємо місця зупинок та розважальну програму. Не можете визначитись з маршрутом? Дзвоніть чи пишіть – ми обов’язково вам допоможемо!

Сплав по Дністру
Сплав по Дністру
Atomtravel
Телефон:
+38 (097) 321 13 80
E-mail:
Веб-сайт:
Компания Atomtravel:
Atomtravel, представлена в категории:

Пока комментариев нет… Будьте первым кто оставит комментарий по этой теме!

Info Автор этой страницы запретил комментировать её анонимным пользователям. Вы должны авторизоваться или зарегистрировать свой профайл чтобы оставить здесь сообщение.